На Авдіївському напрямку Сили оборони закріпилися на нових рубежах

Джерело: командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський у Telegram

На Авдіївському напрямку українські війська встановили нові оборонні позиції і відбивають спроби російських сил розгорнути наступ. На цьому напрямку українські війська відбили п’ять атак ворога в районах Новобахмутівки, Ласточкиного та Первомайського.

Щодо Мар’їнського напрямку – Сили оборони продовжують стримувати російські атаки в районах Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки. Попри 18 атак з боку ворога з використанням авіації, українські сили утримують свої позиції.

Тарнавський також зазначив, що на Запорізькому напрямку ворожі війська провели 10 атак на позиції Сил оборони поблизу Роботиного, але ці спроби  відбито. Російські сили застосовували тактику малих штурмових груп із декількома бронемашинами, але були зупинені.

Загальні втрати ворога в операційній зоні Операції з визволення територій та утримання нормального життя “Таврія” минулої доби включають 624 ворожих бійців, 4 танки, 21 бронемашину, 4 артилерійські системи, 7 автомобілів та одиницю спецтехніки. Також знищено один склад боєприпасів і 239 безпілотних літальних апаратів різних типів.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.