Авдіївка – лише початок кампанії РФ: потрібно готуватися до великих масштабів — 3 ОШБр

Джерело: проєкт Ukrainian Witness

Захоплення росіянами Авдіївки є початком нової агресивної кампанії країни-агресора. Нині Україні необхідно поповнення у техніці та кількості військових, бо у майбутньому очікується наступ ЗС РФ.

Таку думку висловив командир штурмової групи “NC 13” другого штурмового батальйону третьої окремої штурмової бригади Микола Зінкевич із позивним “Макар”.

Авдіївка – це, мабуть, лише початок їхньої кампанії, і потрібно готуватися до досить великих масштабів. Тому Збройним Силам потрібне поповнення технікою, новими системами боротьби, тобто дроновими системами, системами радіоелектронної боротьби, і, знову ж таки, є потреба поповнення людьми, – сказав військовий.

Зінкевич наголосив, що ніхто не може бути впевненим, що війна обійде його стороною.

Відповідаючи на запитання, чи було можливо врятувати Авдіївку – “Макар” висловив думку, що відхід був єдиним правильним вирішенням.

Я думаю, що це було єдине правильне рішення, щоб вивести звідти людей. Ми і так багато людей втратили за цю війну. Я вважаю, що в цьому випадку Авдіївку вже б нічого не врятувало, – додав він.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.