Військова система DELTA здобула нагороду як найперспективніший проєкт

Джерело: Міноборони

Військова система DELTA здобула нагороду в номінації “Найперспективніший проєкт в military-tech галузі”.

Найбільша спільнота розробників в Україні DOU нагородила ініціативи та проєкти, які наближають перемогу, формують українську ІТ-спільноту і є двигуном технологічного розвитку країни.

Центр інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони України отримав нагороду в номінації “Найперспективніший проєкт в military-tech галузі” із власною розробкою –  системою DELTA.

DELTA – унікальна екосистема військових продуктів, що дозволяє бачити поле бою в режимі реального часу та використовується в повсякденній роботі багатьма українськими захисниками. Система допомагає максимально автоматизувати роботу військових у процесі спостереження та ураження, завдяки чому її використовували у багатьох успішних операціях.

Фото: Міноборони

“В команді DELTA – прозорі процеси, які зрозумілі професіоналам з цивільного сектору. Робота в нашій команді допомагає не лише покращувати свої професійні навички, але й щоденно отримувати відгуки про продукт напряму від наших захисників. Ми віримо в те, що DELTA – це система нашої перемоги”, – подякувала за інтерес професійній спільноті Єлизавета Бойко, одна з розробників DELTA.

Нагорода від спільноти розробників з цивільного сектору підкреслює новаторський підхід, прозорість та відкритість нового покоління військових IT-спеціалістів Центру інновацій, які працюють над професійною розробкою бойових систем. Міноборони та представники Центру закликали спеціалістів галузі долучатися до військових розробок.

“Кожна окрема ініціатива та розробка на користь армії є важливою. Система DELTA сприяє максимальній взаємодії серед військових та допомагає примножувати знищення ворога. Наш основний фокус – це розумна війна і ефективність, бо це створює нашу перевагу над більшим за нас ворогом”, – прокоментував перемогу в номінації Артем Мартиненко, архітектор DELTA.

Довідково. DELTA – це унікальна екосистема військових продуктів, що розробляється військовими для військових, та побудована за стандартами НАТО. Вона дозволяє бачити поле бою в режимі реального часу та відображає повітряну, наземну, морську ситуацію на цифровій мапі. Система дозволяє обмінюватися інформацією в межах підрозділу, бригади, а за потреби – і з союзниками.

В останню суботу листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів…

Енергетики відновили роботу високовольтної повітряної лінії живлення, що з’єднує тимчасово окуповану Запорізьку АЕС з енергосистемою України. Вона була пошкоджена через російські обстріли.

Британець зізнався, що здійснив підпал лондонського підприємства, пов’язаного з Україною, і що він отримав гроші від іноземної розвідки, ймовірно, російської.

Міністр закордонних справ Польщі, Радослав Сікорський, заявив, що застосування Росією нової балістичної ракети “Орєшнік” з одного боку — ескалація, а з іншого — вияв розпачу, бо Путін не може перемогти.

Росія найближчими днями може провести додаткові випробувальні запуски балістичних ракет “Орєшнік” або подібних до них, йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).