Британська розвідка: у лютому втрати росіян були найвищими з початку вторгнення

Джерело: пресслужба Міноборони Великої Британії

Дані британської розвідки свідчать, що втрати російської армії у лютому 2024 року сягнули найвищого показника з початку повномасштабного вторгнення. У середньому мовиться про 983 росіяни на добу вбитими та пораненими.

В оборонному відомстві Великої Британії такі цифри пояснюють з прихильністю російського командування до масованих атак.

Зростання середньодобової кількості відображає прихильність Росії до масової та виснажливої війни. Хоча це дорого коштує з погляду людських життів, її результат посилює тиск на позиції українських оборонців по всій лінії фронту, — мовиться у повідомленні.

Аналітики підрахували, що станом на сьогодні Росія, ймовірно, вже втратила понад 355 000 солдатів вбитими і пораненими за час повномасштабної війни проти України.

Зауважимо, в Україні триває 739-та доба повномасштабної війни. Згідно з даними Генштабу, за цей час, станом на 2 березня, українські захисники вбили та поранили понад 416 тисяч російських окупантів.

Протягом доби авіація сил оборони завдала ударів по 8 районах зосередження особового складу противника. Повітряні Сили ЗС України збили російський винищувач-бомбардувальник Су-34.

Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 1 артилерійському засобу противника.

У UAnimals нагадали, що війна Росії проти України завдає масштабної шкоди не лише людям, а й природі та екосистемам країни.

Дрони Служби безпеки України атакували російські склади боєприпасів поблизу тимчасово окупованого Харцизька на Донеччині.

З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.

 Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.

У Держдепі заперечили призупинення військової допомоги Україні. Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс наголосила, що рішення Вашингтона не означає повне припинення військової допомоги Україні.