Microsoft, Meta та Amazon підписали угоду про боротьбу з дипфейками на виборах
Джерело: CNBC
Двадцять провідних технологічних компаній, серед яких Microsoft, Meta й Amazon, оголосили про спільне зобов’язання боротися з поширенням дезінформації, створеної на основі штучного інтелекту, напередодні виборів у 2024 році.
Стартапи зі штучного інтелекту OpenAI, Anthropic і Stability AI також приєдналися до команди разом із соціальними мережами, такими, як Snap, TikTok і X.
Зокрема мовиться про боротьбу з дипфейками, які використовують оманливі аудіо, відео та зображення, щоб імітувати ключових людей у демократичних виборах або надавати неправдиву інформацію про голосування.
За даними видання, техкомпанії готуються до масштабного року виборів у всьому світі, які будуть стосуватися понад чотирьох мільярдів людей у понад 40 країнах.
Останнім часом зростання контенту, створеного штучним інтелектом, спричинило серйозні занепокоєння щодо поширення дезінформації, пов’язаної з виборами.
Так, згідно з даними компанії з машинного навчання Clarity, кількість створених дипфейків зросла на 900% за останній рік.
- Політики США закликають до ухвалення нових законів про кримінальну відповідальність за створення дипфейків після того, як відверті фото Тейлор Свіфт – створені ШІ – переглянули мільйони користувачів інтернету.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 31 жовтня. З початку доби відбулося 150 бойових зіткнень.
Екологічна прокуратура Львівщини розпочала розслідування за фактом незаконного полювання на зубрів, занесених до Червоної книги України. На території Зубрицького лісництва невідомі особи вбили двох тварин, забравши м’ясо, а рештки однієї туші намагалися спалити.
Населення Європейського Союзу закликали зробити продовольчі запаси на випадок війни або іншої великої надзвичайної ситуації, мовиться у звіті про цивільну та військову готовність Європи, підготовленому радником президента Єврокомісії та експрезидентом Фінляндії Саулі Нііністьо.
Правозахисниця Гала аль-Кариб повідомила про понад сотню самогубств серед жінок у Судані, що сталися на тлі посилення насильства та зґвалтувань з боку “Сил швидкого реагування” (RSF). Сексуальне насильство використовується як зброя проти цивільного населення, що підкреслює серйозність гуманітарної кризи в країні.
31 жовтня Глава Пентагону Ллойд Остін повідомив, що найближчими днями США оголосять про черговий пакет допомоги, куди увійдуть зокрема артилерія, засоби ППО, бронетехніка, боєприпаси та інші озброєння.