Європарламент та Рада ЄС погодилися заборонити продукти, виготовлені примусовою працею
Джерело: Reuters
Рада Європейського Союзу та Європейський парламент у вівторок, 5 березня, досягли попередньої угоди щодо заборони надходження продукції, виготовленої за допомогою примусової праці, на єдиний європейський ринок.
Угода роз’яснює різні обов’язки Комісії ЄС і держав-членів щодо виявлення компаній, які примусово експлуатують працівників, і заборони їх продукції.
Міністр економіки та праці Бельгії П’єр-Ів Дермань зазначив, що угода має на меті зруйнувати бізнес-модель компаній, які експлуатують працівників.
“Цим регламентом ми хочемо переконатися, що їхній продукції не буде місця на нашому єдиному ринку, незалежно від того, виробляється вона в Європі чи за кордоном”, — сказав він.
Заборони стосуватимуться товарів, виготовлених за межами ЄС шляхом примусової праці, а також продуктів, які містять частини, що виготовлені за кордоном шляхом примусової праці.
Попередня угода ще має бути офіційно схвалена Європейським парламентом і Радою ЄС, щоб вона набула чинності.
- За 9 місяців цього року в Україні встановлено вже 86 статусів осіб, які постраждали від торгівлі людьми.
- Двоє власників приватних клінік – у Києві та Харкові – за допомогою спільників організували незаконну схему з продажу новонароджених дітей за кордон. За скоєне підозрюваним загрожує до 15 років за ґратами.
Федеральний апеляційний суд США у Вашингтоні відхилив угоду про визнання вини Халіда Шейха Мохаммеда — головного обвинуваченого в організації терактів 11 вересня 2001 року.
Співробітники Служби безпеки України під час проведення спецоперації ліквідували агентів російських спецслужб, які за завданням ФСБ РФ здійснили убивство полковника СБУ в Києві.
Американський журналіст Такер Карлсон закликав позбавляти громадянства американців, які воювали на боці України або Ізраїлю.
Триває 1236-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.
Заступник директора ФБР Ден Бонжіно може подати у відставку через незгоду з позицією Міністерства юстиції США стосовно матеріалів справи засудженого за сексуальні злочини мільярдера Джеффрі Епштейна.