Екскерівники Twitter подали позов проти Маска через невиплату понад 128 млн доларів

Джерело: The Hill

Четверо колишніх керівників Twitter стверджують, що Ілон Маск не виплатив їм понад 128 мільйонів доларів вихідної допомоги після їхнього звільнення. У зв’язку з цим вони подали позов проти чинного власника компанії.

Позов до Окружного суду північного округу Каліфорнії  подано колишнім генеральним директором Парагом Агравалом, фінансовим директором Недом Сігалом, керівником юридичного відділу Віджаєм Гадде і виконувачем обов’язків головного юрисконсульта Шоном Еджеттом. Їх було звільнено після придбання соцмережі Маском.

Окрім вихідної допомоги вони вимагають компенсації за юридичні послуги і відсотки. Зазначено, що керівники, згідно з контрактами, мали право на вихідну допомогу у разі, якщо Twitter перестане бути публічною компанією.

У позові йдеться, що Маск організував план закриття і звільнення як привід для того, щоб позбавити позивачів вихідної допомоги, помститися і заощадити власні гроші. Екскерівники стверджують, що їх звільнили без підстав, а потім придумали фальшиву причину, і Маск призначив співробітників своїх компаній, щоб підтримати своє рішення.

У своїх листах про звільнення мільярдер стверджував, що кожен позивач вчинив “грубу недбалість” і “навмисне порушення”, не наводячи жодних доказів на підтримку цього твердження.

Оксфордський університет на церемонії Encaenia вручив почесні докторські ступені за визначні досягнення у своїх професійних сферах вісьмом науковцям. Серед них зокрема історики Сергій Плохій і Тімоті Снайдер.

На Черкащині керівника структурного підрозділу одного з підприємств підозрюють у незаконному видобутку вторинних каолінів. Протиправна діяльність завдала державі понад 190 мільйонів гривень збитків.

30 червня спецпредставник президента США Дональда Трампа  Кіт Келлог назвав безпідставними звинувачення прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова щодо відсутності прогресу в мирних переговорах з РФ.

Міністерство закордонних справ Ірану викликало тимчасового повіреного у справах України в Тегерані у зв’язку з висловлюваннями окремих українських посадовців щодо дій США та Ізраїлю проти Ісламської Республіки.

Перспективи України на фронті викликають дедалі більше занепокоєння як у Києві, так і серед низки лідерів ЄС. За оцінками військових, і російська, і українська армії близькі до виснаження. Втім, якщо РФ здатна підтримувати нинішню інтенсивність бойових дій ще близько року, то Україна може досягти межі витривалості вже за шість місяців – у разі, якщо не отримає значної військової підтримки.