Італія вирішила схвалити участь своїх військових у місії у Червоному морі
Джерело: AP
В Італії законодавці прийняли рішення про участь країни у військово-морській місії ЄС. Операція має на меті захист вантажних суден в Червоному морі від нападів бойовиків-хуситів з Ємену.
Законодавці затвердили участь країни у місії ЄС, спрямованій на захист від нападів повстанців-хуситів, які становлять загрозу для морського транспорту.
Метою місії є самозахист, зокрема нейтралізація прямих атак на торговельні судна у конвої і відбиття будь-яких спроб їх захоплення, повідомив глава МЗС Італії Антоніо Таяні в парламенті. За його словами, це включає застосування військової сили у разі нападу.
Парламент Італії також затвердив участь країни у гуманітарній місії в Газі та місії міністерства юстиції для допомоги в відновленні громадянського суспільства в Україні.
- Три телекомунікаційні кабелі в Червоному морі, які забезпечують зв’язок між Європою, Азією та Африкою, вийшли з ладу. Це призвело до зменшення трафіку через Червоне море на 25%.
Нацполіція встановила виконавців вбивства полковника СБУ Івана Воронича у Києві. Чоловіка й жінку ліквідували під час затримання.
Понеділок, 14 липня, в Україні буде традиційно липневим – спекотним або дуже теплим, залежно від регіону. Температура повітря у південних, східних і більшості центральних областей сягатиме +29…+34°C. У північній частині – близько +27…+30°C. На заході – відносно комфортніші +25…+29°C. Без опадів, за винятком західних регіонів, де ввечері можуть пройти грозові дощі зі шквалами та локальним градом.
Російські війська просунулися в районі Мілового на північному сході Харківської області, приблизно за 16 кілометрів від Великого Бурлука. Про це свідчать геолокаційні відео, опубліковані 12 липня, а також звіти американського Інституту вивчення війни.
Російські війська посилюють атаки на українські міста, а Москва вже готує нову хвилю наступу на фронті. За інформацією видання BILD, посилаючись на джерела в російському Генштабі, Кремль отримав план масштабної наступальної операції, яку планують розпочати в другій половині літа.
Тонкий шар рідини, який часто з’являється на поверхні йогурту, насправді є сироваткою – корисним молочним білком, а не ознакою псування продукту. Попри поширене бажання вилити цю воду, дієтологи радять робити навпаки – просто перемішати її назад у йогурт.