Легіон «Свобода России» повідомив, що взяв під контроль населений пункт у Курській області
Джерело: Легіон “Свобода России”
Від ранку 12 березня повідомляється, що бійці легіону “Свобода России”, “Русского добровольческого корпуса”(РДК) та “Сибирский батальон” – до складу яких входять громадяни РФ, які воюють на боці України – почали вторгнення у Курську та Бєлгородську області РФ.
Вранці легіон опублікував відеозвернення про те, що вони починають вторгнення на територію Росії, пообіцявши звільнити її від “кривавого диктатора” Володимира Путіна.
“Ми відбиратимемо у режиму нашу землю сантиметр за сантиметром. Росіяни будуть спати спокійно, не боятись дзвінків у двері, будуть без страху говорити, що думають. Росіяни будуть голосувати, за кого хочуть, а не за кого повинні. Росіяни будуть жити вільно”, –мовиться у зверненні.
Згодом бійці почали публікувати відео боїв на території РФ, зокрема із смт Тьоткіно у Курській області.
О 13:24 легіон повідомив, що взяв Тьоткіно під свій контроль.
“Путінська армія швидко покидає населений пункт, залишає позиції та важку техніку”, – повідомили у легіоні.
У російському Міноборони, своєю чергою, стверджують, що нібито відбили спроби “київського режиму” вдертись на території Курської та Бєлгородської областей.
За даними ворожого міністерства, у Бєлгородській області була спроба вдертись одразу на трьох напрямках.
Щодо Курської області, то Міноборони РФ повідомило, що вранці було відбито 4 атаки “українських ДРГ”, які намагались прорватись у Тьоткіно.
Своєю чергою, представник ГУР МОУ Андрій Юсов у коментарі LIGA.net лише зазначив, що на території РФ “ці структури діють автономно”.
“Громадяни Росії, які входять до їхнього складу, зрештою, перебувають на своїй батьківщині”, – сказав він, коментуючи ситуацію.
- В Івановській області РФ впав військово-транспортний літак Іл-76.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…