У Харкові ввели обмеження подачі світла, а на Одещині закликають не навантажувати систему
Джерело: Міністерство енергетики та Одеська ОВА
У Харкові досі складна ситуація з електропостачанням, що призводить до необхідності встановлення годинних обмежень на споживання електроенергії для мешканців міста. Водночас на Одещині жителів закликають до ощадливого використання електроенергії для уникнення відключень.
У Харкові внаслідок значних пошкоджень енергетичної інфраструктури немає можливості відновити електропостачання для всіх абонентів одночасно. Станом на ранок 24 березня у Харкові внаслідок атаки ЗС РФ по енергоінфраструктурі залишаються без світла близько 200 тисяч абонентів. Енергетики продовжують працювати цілодобово над усуненням наслідків обстрілів.
В Одеській області енергетики закликають мешканців утриматися від перевантаження електромережі, оскільки це може призвести до планових відключень з технічних причин.
У зверненні енергетиків закликається обмежити використання потужних електричних приладів одночасно та намагатися включати їх не в години пікового навантаження.
Довідка. 22 березня російські загарбники здійснили атаку на Харків та область за допомогою ракет систем С-300 та “Іскандер-М”. Внаслідок цього нападу місто залишилося без електропостачання.
На 23 березня лише 35% житлових будинків у місті були підключені до електромережі. Наразі в Харкові відключено вуличне освітлення, а електротранспорт не працює через недостатні потужності.
Крім того, аварійні відключення світла застосовували у Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Сумській та Харківській областях. Проте потреби у відключеннях по всій країні не було.
- Вранці 22 березня війська РФ атакували ракетами Дніпровську гідроелектростанцію у Запорізькій області – найбільшу ГЕС України.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.
Німеччина поставила Україні лише 6,5% обіцяних бронеавтомобілів MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) з посиленим протимінним захистом.