Знищений міст у Балтиморі може спричинити одні з найбільших виплат у морському страхуванні

Джерело: Bloomberg

Головний виконавчий директор лондонського Lloyd’s Джон Ніл вважає, що страхові виплати через обвал мосту Френсіса Скотта Кі в Балтіморі можуть стати одними з найбільших в історії морського страхування. Інцидент може призвести до втрат у багатомільярдному розмірі, хоча ще зарано говорити про конкретні суми.

Міст зазнав руйнувань після зіткнення з контейнеровозом Dali, який був під прапором Сінгапуру. Ця подія породила загрозу хаосу в одному з ключових портів східного узбережжя США.

Аналітики Barclays Plc оцінили, що страховикам можуть висунути вимоги на суму до 3 мільярдів доларів, враховуючи пошкодження мосту та інші збитки. За їхніми прогнозами, страхові вимоги тільки за пошкодження мосту можуть перевищити 1,2 мільярда доларів. До цього долучаються вимоги щодо виплат за смерті людей та інші поки що невизначені збитки внаслідок перебоїв у роботі порту.

Аналітики Bloomberg Intelligence Чарльз Грем і Кевін Райан зауважили, що розподіл відповідальності за цими вимогами буде складним завданням, оскільки це залежить від того, чи була аварія викликана недбалістю або механічною несправністю.

Крім того, участь у страхуванні цього ризику розподіляється між різними компаніями, що може спричинити складнощі у визначенні збитків.

У звіті Lloyd’s за 2023 рік оголошено прибуток від андеррайтингу, що становить 5,9 мільярда фунтів стерлінгів (понад 7,2 млрд доларів), що на 3,3 мільярда фунтів стерлінгів (понад 4 млрд доларів) більше, ніж у попередньому році, завдяки зниженню витрат на великі ризики та позови, пов’язані зі стихійними лихами.

Триває 1140-ва доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 926 тисяч осіб.

8 квітня відзначають Міжнародний день ромів. Християни сьогодні вшановують святих апостолів Іродіона, Агава, Асінкрита, Руфа, Флегонта, Єрма та інших.

За даними синоптиків у вівторок, 8 квітня, опади накриють більшість областей.

7 квітня Папа Римський Франциск відправив до України кардинала Конрада Краєвського, аби він доправив чотири карети швидкої допомоги, оснащені всім необхідним для порятунку життів на лінії фронту.

7 квітня Україна ініціювала термінове засідання Ради Безпеки ООН та спеціальне засідання Постійної ради ОБСЄ через російський ракетний удар по Кривому Рогу. Засідання відбудуться 8 квітня.