Росіяни масовано атакували Україну дронами та ракетами
Джерело: Букви
Уночі 29 березня російські війська масовано атакували Україну ударними БпЛА та ракетами. Ціль – енергетична інфраструктура.
Атака безпілотниками розпочалась пізно ввечері 28 березня. Згідно з даними від Повітряних сил, спершу ворог запустив безпілотники на північні регіони України. Згодом почались запуски на південному напрямку.
Дрони пролетіли низку областей, більшість рухалась у західному напрямку.
Після опівночі у Повітряних силах повідомили про зліт Ту-95МС з аеродрому “Оленья” (Мурманська область, РФ) та їх рух до пускових рубежів. Вже близько 4 ранку стало відомо про запуски ракет.
Ворожі ракети також пролетіли низку областей. Вибухи було чутно на Дніпропетровщині, Хмельниччині, Львівщині та Івано-Франківщині. Місцеві ОВА станом на ранок поки не повідомляли про наслідки вибухів.
Водночас за даними НЕК “Укренерго“, війська РФ знову цілились по енергетичній інфраструктурі України. Є влучання у теплові та гідроелектростанції на заході та у центрі країни.
Унаслідок атаки у Дніпропетровській області діють аварійні відімкнення світла, на Харківщині продовжують діяти погодинні відключення.
- Уночі 29 березня російські війська масовано атакували Україну ударними БпЛА та ракетами. Ціль – енергетична інфраструктура.
У суботу, 19 квітня Україна та Росія за посередництва Об’єднаних Арабських Еміратів провели обмін полоненими. Додому повернулись 277 українських військових.
Президент України Володимир Зеленський відреагував на заяву очільника Росії Володимира Путіна щодо тимчасового призупинення бойових дій з 19 до 21 квітня.
Президентка Румунії Мая Санду розповіла, що на парламентських виборах 28 вересня Кремль намагатиметься змінити керівництво Молдови на підконтрольних йому людей і використати Молдову проти України.
Спецпредставник США з питань України Кіт Келлог в інтерв’ю телеканалу Fox News заявив, що Україна не стане членом НАТО. За його словами, питання про вступ України до альянсу наразі не обговорюється.
Загострення кризи у вугільній галузі Росії продовжує негативно впливати на суміжні сектори економіки. Особливо серйозно постраждали залізничні перевезення, які зіштовхнулися з гострим дефіцитом вантажів.