Трамп вніс $175 млн застави, щоб запобігти арешту активів у штаті Нью-Йорк
Джерело: The Washington Post
Колишній президент США Дональд Трамп вніс заставу на $175 млн, щоб влада штату Нью-Йорк не арештувала його активи, зокрема нерухомість на Магнетоні в процесі оскарження ним вироку по справі цивільного шахрайства.
“Внесення застави експрезидентом було необхідним, аби генеральна прокурорка штату Нью-Йорк Летиція Джеймс не ініціювала юридичних заходів щодо відчуження його власності”,- йдеться в повідомленні.
Трамп вніс заставу за рішенням апеляційного суду, який минулого тижня зменшив її розмір до $175 млн. Однак якщо експрезидент не виграє апеляції, він все одно має виплатити штраф у понад $450 млн за рішенням цивільного суду.
Довідка. Суддя Верховного суду штату Нью-Йорк Артур Енгорон визнав Дональда Трампа, його дорослих синів, а також Trump Organization та двох її керівників винними у використанні незаконних дій з метою обману ділових партнерів. Зокрема, було встановлено, що відповідачі вдалися до шахрайства та завищили вартість свого капіталу на $2,2 млрд.
- Колишній президент США Дональд Трамп вніс заставу в розмірі 91,63 мільйона доларів для подачі апеляції на рішення суду у справі про наклеп на письменницю Джин Керролл.
Ісландський атлет і актор Гафтор Юліус Бйорнссон, відомий за роллю Грігора “Гори” Клігана у серіалі “Гра престолів”, 26 липня встановив новий рекорд у підйомі ваги становою тягою.
Австралійський рок-гурт King Gizzard & the Lizard Wizard повідомив про видалення своїх пісень з платформи Spotify через зв’язки засновника стрімінгової платформи з оборонною промисловістю, зокрема інвестиції у виробництво дронів.
Російські війська 27 липня атакували з безпілотника автобус у Сумській області. Згодом стало відомо про трьох загиблих внаслідок удару. Ще п’ятеро осіб зазнали поранень.
Міністерка закордонних справ Австрії Беате Майнль-Райзінгер заявила, що країна розглядає можливість відмови від нейтрального статусу на тлі загрози з боку Росії.
27 липня президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, під час якої зокрема обговорив законопроєкт, котрий гарантує незалежність та ефективність антикорупційних органів.