Військовий «Терен», який втратив ноги, готовий стати головним героєм шоу «Холостяк»

Фото: instagram.com/tsvit_terenu/
Джерело: шоу Жені Яновича “20:23”
Ветеран російсько-української війни Олександр “Терен” Будько, який втрати на фронті обидві ноги, розповів, що готовий стати головним героєм шоу “Холостяк”.
“Терен” уточнив, що хотів би стати учасником “Холостяка”, аби сформувати позитивний образ ветерана всередині суспільства.
“Я б не відмовився від участі у цьому проєкті. Але в більшості саме за соціальною складовою. Ну, прикиньте, хлопець без ніг, ветеран — холостяк. І за нього “б’ються” 10 чи 15 жінок. Це ж прям класно. Я просто пропагую і намагаюсь сформувати позитивний образ ветерана у суспільстві”, – пояснив він.
На думку Олександра, такий масштабне шоу беззаперечно дуже позитивно вплинуло б на його місію.
“Тому, якщо хтось хоче запросити мене на програму “Холостяк”, то будь ласка. Я готовий розглянути всі пропозиції”, – додав військовий.
- Ветеран російсько-української війни Олександр “Терен” Будько, який втратив обидві ноги на фронті, запустив розважальне інклюзивне шоу “Відвал ніг або All інклюзив”, в якому разом із медійними людьми перевіряє міста України на інклюзивність.
Президент США Дональд Трамп продовжив роботу застосунку TikTok у країні ще на 75 днів, висловивши надію на співпрацю з Китаєм.
У Сербії закликають до проведення незалежного розслідування повідомлень про використання забороненої звукової зброї проти натовпу під час мирного мітингу 15 березня. Влада це категорично заперечує.
Попри незначне зниження цін, курячі яйця залишаються дорогими для багатьох американців. Напередодні Великодня споживачі шукають альтернативи: у соцмережах популярності набирають відео, де замість традиційних яєць фарбують зефір, картоплю та навіть цибулю.
У п’ятницю, 4 квітня в Києві відбулися зустрічі представників Франції, Великої Британії та України щодо розміщення військового контингенту. Президент України Володимир Зеленський поділився підсумками зустрічі.
Національний фонд гуманітарних наук США (National Endowment for the Humanities) припинив фінансування видавничої програми Українського наукового інституту Гарвардського університету, в рамках якої публікувались книги українських авторів в англійському перекладі.