Уряд виділив ще понад 8 млрд грн на будівництво фортифікацій
Джерело: Денис Шмигаль/Telegram
Шляхом перерозподілу видатків державного бюджету уряд виділив ще понад 8 мільярдів гривень на будівництво фортифікаційних споруд.
“Наше завдання – створити надійний оборонний вал, що захистить наших воїнів та дасть більше переваги нашій армії на полі бою”, – наголосив очільник уряду.
Як зауважив прем’єр-міністр, від початку 2024 року на зміцнення оборонних рубежів уряд спрямував майже 38 млрд грн.
Денис Шмигаль наголосив, що всі додаткові ресурси держава буде також направляти на обороноздатність держави. Зокрема, минулого тижня урядова делегація провела важливі зустрічі в Сполучених Штатах із представниками американської адміністрації, конгресменами та сенаторами від обох партій, керівниками міжнародних фінансових інституцій.
“Маємо важливі результати. Палата представників Конгресу схвалила законопроєкт про допомогу Україні. Майже 61 млрд доларів, з яких 49,9 млрд – це видатки на оборону. Отримали запевнення про те, що проєкт закону швидко пройде через Сенат, буде підписаний і набуде чинності”, – сказав очільник уряду.
- 2 квітня Кабінет міністрів України виділив додаткові 5,6 млрд грн на зміцнення оборонних рубежів.
- 31 березня командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк запевнив, що з часу деокупації Київщини довкола столиці збудували близько тисячі кілометрів оборонних споруд і три кільця оборони. Також війська посилили Чорнобильський напрямок.
- Голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко повідомив, що Київщина продовжує нарощувати роботи з облаштування фортифікаційних споруд.
11 грудня міністерство закордонних справ Росії поскаржилося, що передача США Україні 20 мільярдів доларів коштом заморожених російських активів, було “простим пограбуванням”, і припустило, що Москва може “захопити західні активи” на своїй території “для посилення промислового потенціалу”.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 11 грудня. З початку доби відбулося 194 бойових зіткнення.
Науково-популярний проєкт “Альфа Центавра” опублікував OSINT-розрахунок застосування РФ ракети “Орєшнік”, попередивши про можливість нового удару російськими ракетами середньої дальності по території України, базуючись на аналізі авіаційних повідомлень (NOTAM) про закритий повітряний простір над полігоном “Капустин Яр”.
11 грудня Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський зустрівся з бійцями 38-ї окремої бригади морської піхоти на Покровському напрямку.
Українська делегація відвідала Ірландію для посилення співпраці з метою повернення незаконно депортованих і переміщених Росією українських дітей.