Vogue назвав найкращі образи зірок на афтепаті Met Gala 2024
Джерело: Vogue
Журнал Vogue опублікував підбірку найкращих образів знаменитостей на афтепаті Met Gala 2024.
Американська модель Кендалл Дженнер показала одразу два образи на вечірці.
Спершу вона з’явилася в мереживні корсетній сукні від Andreas Kronthaler for Vivienne Westwood.
Згодом модель показалася в архівному образі від Александра Маквіна для Givenchy (весна-літо 1997).
Примітно, що модель та акторка Емілі Ратаковскі також обрала для афтепаті архівний образ від Александра Маквіна для Givenchy (весна-літо 1998).
Співак Ашер вдягнув костюм, виконаний із вельвету у відтінку бордо та прикрасою у вигляді квітів.
Акторка Джоді Тернер-Сміт з’явилася в ансамблі піщаного кольору, який складався з мініспідниці та топу. Доповнювала образ шуба зі штучного хутра.
Канадська супермодель Вінні Гарлоу обрала для вечірки досить цікавий образ, родзинкою якого стали масивні срібні прикраси.
Реперка Карбі Бі прийшла на афтепаті у відвертій червоній сукні-бюстьє.
Колишня шеф-редакторка британського Vogue Чаомі Ннаді з’явилася в ансамблі від Burberry, виконаному в ніжно жовтих відтінках та прикрашеному пір’ям і блискітками.
Також серед зірок, які відвідали афтепаті – виконавці Дуа Ліпа, Lil Nas X, Жанель Моне та акторка Хлоя Севіньї.
- У понеділок ввечері, 6 травня, в Метрополітен-музеї в Нью-Йорку, США, відбувся бал Met Gala 2024. Букви розповідають, як це було.
За даними ЗМІ 26 листопада Україна та НАТО проведуть засідання щодо удару РФ по Дніпру новою експериментальною гіперзвуковою ракетою середньої дальності.
Президент України Володимир Зеленський підписав указ, який впроваджує рішення РНБО про позбавлення державних нагород зрадників України. У перший список потрапили 34 особи, серед яких колишні урядовці, народні депутати, керівники СБУ та Генпрокуратури, прокурори, артисти та російські політичні, релігійні й культурні діячі.
Росія не змогла виконати завдання уряду щодо імпортозаміщення медичного обладнання.
З березня 2024 року Росія поставила Північній Кореї понад мільйон барелів (56 тисяч тонн) нафти, що було зафіксовано за допомогою супутникових знімків, аналіз яких провів британський центр Open Source Centre.
Американський мільярдер і фінансист Стівен Лінч звернувся до уряду США з проханням надати йому ліцензію для участі в торгах за газопровід “Північний потік-2”, оцінений в 11 мільярдів доларів.