В Якутії отруїли собаку шамана, який прагнув «вигнати» Путіна

Джерело: росЗМІ

У Якутії отруїли собаку шамана Олександра Габишева, який хотів чаклунством “вигнати” президента Росії Володимира Путіна.

Зазначається, що про отруєння собаки щурячою отрутою заявив блогер Сергій Тихий, який доглядав за твариною. Він знайшов собаку в крові 9 травня і повіз у ветклініку, увечері того ж дня тварина померла.

За словами блогера, пес не гуляв без нагляду та з’їсти нічого на вулиці не міг.

Як розповіли у виданні, зараз шаман Габишев очікує на судове засідання щодо зміни типу примусового лікування. Габишева помістили в Якутський психоневрологічний диспансер у травні 2020 року, відтоді суд кілька разів продовжував примусове лікування шаману.

“Припустити, що собаку спеціально вбили, щоб морально нашкодити Олександру, я, на жаль, можу. Я не говоритиму йому про отруєння його собаки, щоб це не вплинуло на його стан під час процесу”, – сказав адвокат шамана Олексій Прянішніков.

Довідка. Габишев перебуває під вартою з 2019 року. Тоді він вирушив “в гучний піший похід” з Якутська до Москви з метою “вигнати” Путіна. Amnesty International визнає шамана в’язнем совісті.

За два роки органи прокуратури в Росії скасували реабілітацію понад чотирьох тисяч жертв сталінських репресій.

ДСНС спільно з партнерами створили мобільну гру “Рятівничок”, що навчає дітей, віком від 6 до 12 років, важливих правил пожежної безпеки і тим самим розповідає, як діяти під час різних надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути у реальному житті.

Журналісти “Схем” оприлюднили супутникові знімки Planet Labs від 18 вересня об 11:30 за київським часом, на яких видно масштабне задимлення на території військової частини №11777. Саме ця частина відповідає за склад Головного ракетно-артилерійського управління міністерства оборони РФ.

Російське військове командування перекинуло кораблі Чорноморського флоту з Новоросійська через загрозу ударів далекобійними ракетами з боку Збройних сил України.

Урожай пшениці у 2024 році склав близько 22 млн тонн. Тоді як внутрішнє споживання становить близько 6 млн тонн.