Атака РФ по Харкову: кількість поранених збільшилась до 25
Джерело: міський голова Ігор Терехов
Внаслідок атаки російських військ по Харкову кількість поранених зросла до 25.
Також відомо про двох загиблих віком близько 45 років. Ще двох людей вдалося врятувати.
Нагадаємо, що сьогодні вдень, 17 травня, російські окупанти атакували Харків. Вибухи почали лунати близько 15:35. Про це написав міський голова Харкова Ігор Терехов.
“У Харкові було чути вибух. Будьте обережні. Прильотів було кілька, на місцях влучань пожежі. Інформація щодо постраждалих уточнюється”, – написав Терехов.
Як повідомив голова Харківської ОВА, за попередніми даними, російські окупанти завдали два удари КАБами, зокрема по Холодногірському району Харкова.
- Сьогодні, 17 травня, російські війська ракетами атакували Одеську область, внаслідок чого пошкоджена цивільна інфраструктура та є поранені.
- Протягом доби російські армійці завдали 2 276 ударів по Донецькій області, внаслідок чого п’ятеро осіб зазнали поранень.
У 2022 році Медійна ініціатива за права людини (МІПЛ) створила департамент документування міжнародних злочинів, який фіксує випадки насильницьких зникнень, катувань і інших злочинів Росії проти українців. Зафіксовано 1887 викрадених осіб, але ця цифра постійно змінюється.
Обраний 47-м президентом США Дональд Трамп на кілька місяців відтермінував виконання своєї передвиборчої обіцянки завершити війну РФ проти України за “24 години”. Цю зміну європейські партнери розцінили як сигнал про те, що його адміністрація не планує негайно припиняти підтримку Києва.
У 2025 році Норвегія спрямує найбільшу військову допомогу у своїй історії — понад 2 мільярди євро — саме для України. Ці домовленості, зауважив глава Міноборони України, виведуть співпрацю на новий рівень.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 9 січня. З початку доби відбулося 144 бойових зіткнення.
Атака в Запоріжжі 8 січня призвела до найбільшої кількості цивільних жертв (загиблих та поранених осіб) в одному інциденті за майже два роки, що свідчить про серйозну загрозу для цивільних осіб через використання авіабомб у густонаселених районах, заявила Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні.