Новозеландський фотограф робить детальні макрознімки грибів, додаючи до кожного опис

Джерело: cyanesense/Instagram
Для переважної більшості населення прогулянка лісом – досить звичне та буденне явище. Любителі “тихого полювання” помічають хіба що коричневі та червоні капелюшки, зелений мох та, подекуди, диких тварин. Однак, виявляється, зовсім поряд, прихований від людського ока, крихітний різноманітний світ.
Втім, для фотографа з Нової Зеландії прогулянка лісом – це більше, ніж просто спосіб відпочити. Він глибоко захоплюється грибами та міксоміцетами. Тож об’єкти його камери інколи бувають зовсім крихітними – три-п’ять міліметрів.
Завдяки своїм вигадливим формам і яскравим кольорам гриби стають чудовими об’єктами.
Як результат – фотограф публікує захоплюючі світлини, відкриваючи макросвіт лісів.
Дивні та чудові речі я знаходжу в цьому місці – мовиться в описі фотохудожника до сторінки в Instagram.
Зауважимо, до кожного з творінь природи новозеландський фотограф додає відповідний опис.
Публікуємо кілька дописів фотографа для ознайомлення пошановувачів макрозйомки.
Переглянути цей допис в Instagram
Супер крихітний 𝘔𝘺𝘤𝘦𝘯𝘢 𝘳𝘰𝘴𝘦𝘰𝘧𝘭𝘢𝘷𝘢.
Відкритий у 1964 році та, як вважають, походить з Нової Зеландії, цей гриб є біолюмінесцентним. Виробляючи слабке зелене світіння в темряві, ферменти, вироблені з сполуки люциферин, дозволяють цьому грибу світитися, так само як світлячки та деякі морські організми.
Переглянути цей допис в Instagram
Переглянути цей допис в Instagram
Переглянути цей допис в Instagram
Переглянути цей допис в Instagram
Розвіддані, з якими ознайомилися американські та західні посадовці, свідчать про можливу зміну пріоритетів глави Росії Володимира Путіна у повномасштабній війні проти України. Замість прагнення до повного захоплення України, Кремль може зосередитися на короткострокових цілях — утриманні захоплених територій та зміцненні ослабленої економіки РФ.
У головному логістичному хабі НАТО — Александруполісі — затримали 59-річного етнічного грека з Грузії за підозрою у шпигунстві на користь Росії. В його телефоні знайшли фото і відео військових об’єктів та техніки.
Нові котушки на 25 та 30 км для оптоволоконних FPV-дронів української компанії 3DTech пройшли внутрішні випробування та вже серійно виробляються. Виробництво всіх котушок компанії повністю локалізовано в Україні, закуповується лише сировина.
Європейський Союз остаточно заборонив використання бісфенолу А (BPA) у всіх матеріалах, що контактують із харчовими продуктами. Відповідне рішення закріпили у Регламенті 2024/3190, який набрав чинності 20 січня 2025 року. Заборона стала результатом понад 20 років наукових досліджень і обговорень щодо впливу цієї речовини на здоров’я та довкілля.
У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22:00 1 травня. Від початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень.