За добу росіяни завдали понад 540 ударів по Запорізькій області, є руйнування

Фото: Запорізька ОВА
Джерело: Запорізька обласна державна адміністрація
Протягом доби російські армійці обстріляли 12 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування.
Російські окупанти завдали ракетних ударів по обласному центру та завдали авіаційний удар по Новоандріївці.
230 безпілотників різної модифікації атакували Червонодніпровку, Гуляйполе, Малу Токмачку, Левадне, Роботине, Малинівку та Новоандріївку.
18 обстрілів з РСЗВ накрили Роботине, Малу Токмачку та П’ятихатки.
291 артобстріл російські армійці здійснили по території Червонодніпровки, Гуляйполя, Малої Токмачки, Новоандріївки, Роботиного, Степногірська, Дорожнянки, Левадного, Малинівки та Нестерянки.
Мирні жителі не постраждали.
- Вночі та під ранок 1 червня російські окупанти здійснили ракетно-дронову атаку на енергооб’єкти України. Вибухи лунали у низці областей.
- В Україні триває 829-та доба повномасштабної війни. За цей час втрати РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 508 тисяч осіб.
- У ніч на 1 червня російські війська масовано атакували Україні ракетами та дронами. Загалом було випущено понад сотню повітряних цілей, більшість з яких збито силами ППО.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.