Восьмирічний пекінес переміг у конкурсі «Найпотворніша собака світу»

Джерело: The Guardian

Восьмирічний пекінес на ім’я Вайлд Тханг зі штату Орегона став переможцем цьогорічного конкурсу “Найпотворніша собака світу”.

Фото: Getty Images

Тханг брав участь у п’яти конкурсах найпотворніших собак світу і цей став його першою перемогою.

Ще на десятому тижні життя в пекінеса виявили собачу чуму, що заважає росту зубів і спричиняє розлад м’язів однієї з ніг.

Власниця собаки Енн Льюїс отримає 5000 доларів за перемогу та появу в шоу Today на NBC.

Друге місце в конкурсі посів 14-річний мопс на прізвисько Рим. На третьому місці – 14-річна собака змішаної породи на ім’я Дейзі Мей, яку врятували з вулиці у віці двох років і вона втратила зуби, шерсть та зір.

Голосування проводилося колегією суддів, а публіка могла проголосувати в Інтернеті за нагороду глядацького вибору, яку отримав 14-річний мопс Рим.

Фото: Getty Images

Серед інших учасників були метиси чихуахуа, китайських чубатих і мопсів, у тому числі 14-річний пес змішаної породи (брюссельський грифон і мопс) на ім’я Фредді Мерк’юрі.

Фото: Getty Images

Іран стратив 36-річного Мохсена Лангарнешина, якого звинуватив у допомозі Моссаду — ізраїльській службі зовнішньої розвідки.

Аналітична агенція Esports Charts опублікувала топ-10 кіберспортсменів України, які заробили найбільше на офіційних турнірах. Враховували лише дохід від призових на офіційних змаганнях, без заробітних плат, рекламних контрактів, податкових відрахувань тощо.

Суд в Санкт-Петербурзі виніс вирок 22-річному українцю Богдану Богомазову — 19 років ув’язнення. Чоловіка “визнали винним” у шпигунстві та спробі організувати теракт. 

Компанія OpenAI, яка розробила чат-бот на основі штучного інтелекту ChatGPT, прибрала його останнє оновлення після того, як ChatGPT став давати “занадто улесливі відповіді”.

Україна завершила офіційний скринінг відповідності законодавства нормам ЄС за розділом “Підприємництво та промислова політика”. Єврокомісія позитивно оцінила реформи в підтримці бізнесу, водночас вказавши на необхідність швидшого впровадження Директиви щодо прострочених платежів.