На Волині списки студентів, яких відрахували, передаватимуть до ТЦК
Джерело: пресслужба Волинської ОВА у Facebook
Вищі навчальні заклади Волинської області передаватимуть списки відрахованих студентів, які підлягають мобілізації, до ТЦК та СП.
В ОВА розповіли, що під час чергового засідання Ради оборони області обговорили питання вступу військовозобов’язаних до вишів з метою отримання відстрочки від мобілізації.
До обговорення залучили ректорів вищих навчальних закладів Волині. Вони, своєю чергою, доповіли про умови вступу та надали статистику щодо кількості студентів, що навчаються.
Ректори також запевнили, що є чітка домовленість з обласним ТЦК та СП про надання списків відрахованих осіб, які не виконали умови для зарахування.
“Разом із цим, за результатами засідання Ради оборони області доручив керівникам відповідних силових структур тримати це на контролі та унеможливити ухиляння від мобілізації за допомогою навчання у вишах”, – заявив начальник ОВА Юрій Погуляйко.
- Розробка електронних повісток у Резерв+ не буде проводитись до прийняття відповідного законодавства. Про це розповіла Катерина Черногоренко, заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.