Уряд Німеччини погодився на жорсткіші умови депортації за вихваляння тероризму

Джерело: Reuters

Уряд Німеччини підтримав законопроєкт, який полегшить депортацію осіб, які вихваляють чи пропагують тероризм.

Відповідно до законопроєкту, виправдовування чи вихваляння терористичного злочину – навіть у соцмережах – буде достатньо, аби правоохоронні органи розглянули ймовірність депортації особи.

Відтак іноземці, котрі підтримують терористичні злочини, матимуть великі шанси бути депортованими з Німеччини.

“Ми ухвалюємо жорсткі заходи проти ісламістських та антисемітських злочинів на ґрунті ненависті в Інтернеті”, – сказала очільниця МВС Німеччини Ненсі Фейзер.

У міністерстві наголосили, що уряд робитиме все, аби законопроєкт якнайшвидше ухвалили у нижній палаті парламенту.

Про посилення правил депортації раніше заявляв канцлер Німеччини Олаф Шольц. Це сталось після того, як афганець зарізав поліціянта у Мангеймі.

Тоді Шольц сказав, що уряд працює над тим, аби забезпечити депортацію злочинців та небезпечних мігрантів у їхні країни.

Водночас такий законопроєкт є спірним, адже Німеччина не відправляє людей у країни, де їм може загрожувати смерть.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.