На саміті НАТО Україні відмовлять у членстві в Альянсі через корумпованість – The Telegraph
Джерело: The Telegraph
За даними ЗМІ, на саміті НАТО у Вашингтоні Україні відмовлять у швидкому вступі до Альянсу, посилаючись на велику корумпованість всередині країни.
За словами одного з посадовців Держдепу США, який говорив на умовах анонімності, Альянс вимагатиме від України “додаткових кроків” для прогресу у перемовинах про вступ.
Свою позицію члени НАТО викладуть у спільному комюніке, яке підпишуть 9 липня на саміті.
За словами посадовця, за понад два роки Україн провела чимало реформ і члени НАТО готові похвалити Київ за це, проте є речі, які необхідно обговорити.
“Ми хочемо поговорити про додаткові кроки, які потрібно ухвалити, насамперед у сфері боротьби з корупцією. Це пріоритет для багатьох з нас, тих, хто сидить за столом”, – пояснив він.
Відтак на саміті Президенту України Володимиру Зеленському, наймовірніше, знову пообіцяють “добре освітлений шлях” до членства у НАТО – термін, якого дотримуються США – хоча союзники вимагають, аби у новому комюніке Україні пообіцяли, що її членство в Альянсі “незворотнє”.
- 2 липня президент Володимир Зеленський обговорив з майбутнім генсеком НАТО Марком Рютте взаємодію України з Північноатлантичним альянсом.
- Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.
Німецька компанія Bosch з метою економії скорочує робочий тиждень та знижує зарплати співробітникам.
Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.
Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.
У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.
Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.