У Києві внаслідок атак РФ відомо про щонайменше п’ять загиблих

Джерело: керівник КМВА Сергій Попко

Станом на 11:30 відомо, що внаслідок масованої атаки РФ у Києві загинули щонайменше п’ять осіб. Нині інформація уточнюється.

У столиці падіння уламків зафіксували у Солом’янському, Дніпровському, Дарницькому, Святошинському, Деснянському, Шевченківському та Голосіївському районах. Зокрема:

  • Солом’янський район: пошкоджено офісну будівлю.
  • Голосіївський район: пошкоджено гаражі, горять автомобілі.
  • Дніпровський район: уламки палають у житловій забудові.
  • Дарницький район: пошкоджено приватний будинок.
  • Святошинський район: горять уламки біля житлової будівлі, пожежа в приміщенні одного з підприємств.
  • Деснянський район: займання будинку.
  • Шевченківський район: постраждала дитяча лікарня Охмадит, є руйнування.

На місцях працюють оперативні служби. Попередньо відомо про дев’ять постраждалих.

Раніше повідомлялося, що у Києві росіяни влучили по дитячому закладу, а як стало відомо зараз постраждала дитяча лікарня “Охмадит”.

З самого початку повідомлялося, що у Соломʼянський район викликали бригаду медиків.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.