На Олімпіаді в Парижі пограбували на $540 тисяч легенду футболу Зіко

Джерело: Le Parisien
Одного з найвидатніших футболістів в історії бразильця Зіко (Артур Антунес Коїмбра) пограбували на півмільйона доларів під час Олімпіади в Парижі.
Зокрема в тренера поцупили валізу, в якій були діаманти, годинник Rolex, кольє і готівка.
Як розповіли у виданні, Коїмбра прилетів у складі бразильської делегації на Олімпійських іграх. 25 червня він узяв таксі, але коли сів у машину, до авто підійшов невідомий, який почав кричати на водія і відволікати. У цей час його спільник відкрив багажник і забрав речі.
Довідка. Кар’єра Зіко тривала з початку 1970-х до початку 1990-х. Його перебування в одному з найпрестижніших клубів Бразилії “Фламенго” ознаменувалося численними титулами та перемогами.
На міжнародній арені Зіко зіграв 71 матч і забив 48 голів. Він зіграв на трьох чемпіонатах світу з футболу (1978, 1982 і 1986), а збірну чемпіонату світу 1982 року запам’ятали як одну з найкращих команд.
- Південна Корея висловила жаль, що її делегацію спортсменів на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі в п’ятницю представили як представників Північної Кореї, і зажадала від організаторів гарантій, що ця помилка більше не повториться.
Президент США Дональд Трамп продовжив роботу застосунку TikTok у країні ще на 75 днів, висловивши надію на співпрацю з Китаєм.
У Сербії закликають до проведення незалежного розслідування повідомлень про використання забороненої звукової зброї проти натовпу під час мирного мітингу 15 березня. Влада це категорично заперечує.
Попри незначне зниження цін, курячі яйця залишаються дорогими для багатьох американців. Напередодні Великодня споживачі шукають альтернативи: у соцмережах популярності набирають відео, де замість традиційних яєць фарбують зефір, картоплю та навіть цибулю.
У п’ятницю, 4 квітня в Києві відбулися зустрічі представників Франції, Великої Британії та України щодо розміщення військового контингенту. Президент України Володимир Зеленський поділився підсумками зустрічі.
Національний фонд гуманітарних наук США (National Endowment for the Humanities) припинив фінансування видавничої програми Українського наукового інституту Гарвардського університету, в рамках якої публікувались книги українських авторів в англійському перекладі.