Зеленський провів засідання Ставки: обговорили захист АЕС та північного кордону
Джерело: Володимир Зеленський у Telegram.
Сьогодні, 14 липня, президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, учасники якого обговорили захист українських атомних електростанцій та північного кордону.
“Чергова Ставка. Доповіді командувачів Залужного, Сирського, Тарнавського – ситуація на фронті, просування, оборона”, – повідомив президент.
Учасники засідання також обговорили нові оборонні пакети. Зеленський заслухав доповідь міністра оборони Олексія Резнікова. Про покращення логістики постачання доповів міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.
Під час засідання також обговорили нарощування власного виробництва, зокрема хороший результат щодо БпЛА. Нарощування обсягів ремонту. Свої доповіді представили міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та командувач сил логістики Олег Гуляк.
Окрім цього, на засіданні Ставки обговорили захист атомних станцій та північного кордону. Також президенту доповіли про результати перевірки готовності сил оборони до виконання відповідних завдань.
За результатами доповіді начальника ГУР МОУ Кирила Буданова, з урахуванням даних розвідки та вжитих заходів загроза вторгнення з Білорусі – відсутня.
- Контрнаступ українських військових триває. Зокрема за останній тиждень Сили оборони просунулись вперед на 1,7 кілометра на Мелітопольському напрямку.
- Україна продовжує укріплювати північний кордон з Білоруссю та Росією, а також заохочує цивільних осіб у деяких регіонах виїжджати у безпечніші місця.
- Російські військові продовжують мінування Запорізької атомної електростанції та об’єктів на території станції. Наразі на територію ЗАЕС доставляються міни та вибухові речовини.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.