У США вважають TikTok загрозою національній безпеці: представники відеоплатформи це заперечують

Джерело: Reuters.

TikTok подав апеляцію проти закону, який змушує китайську компанію ByteDance продати свої американські активи.

У Міністерстві юстиції США наголошують, що TikTok, який належить Китаю, становить серйозну загрозу національній безпеці через його доступ до великої кількості особистих даних американців. Також у департаменті припускають, що Китай може таємно маніпулювати інформацією, яку американці споживають через TikTok.

Представники TikTok стверджують, що цими заявами про загрозу Міністерство юстиції США спотворило факти щодо зв’язків додатка з Китаєм.

TikTok наполягає, що дані американських користувачів зберігаються в США під управлінням Oracle, а рішення щодо контенту приймаються в США. Суд розглядатиме цей виклик 16 вересня, що може вплинути на долю TikTok під час виборчого процесу.

Підписаний президентом США Джо Байденом 24 квітня закон дає ByteDance час до 19 січня, щоб продати TikTok, інакше його заборонять.

Триває 1236-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.

За оцінками аналітиків, російські комбіновані атаками дронами і ракетами спрямовані на підрив морального духу українців.

Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.

10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.

Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією.