Трамп публікує дипфейки про Тейлор Свіфт, Камалу Гарріс та Ілона Маска

Джерело: The Guardian

Кандидат у президенти США Дональд Трамп публікує у соцмережах фото, створені штучним інтелектом, тим самим поширюючи дезінформацію про вибори.

Зокрема вихідними експрезидент США опублікував кілька фото зі співачкою Тейлор Свіфт та її шанувальниками. На фото, створених ШІ, вони висловлюють підтримку президентській кампанії Трампа.

Співачка, як відомо, не підтримувала Дональда Трампа, а на виборах у 2020 році навіть критикувала його.

Кожне зображення – це скриншот з платформи X. Першими їх публікували праві акаунти, які раніше вже поширювали дезінформацію.

Цю публікацію Трамп зробив за кілька днів після того, як він опублікував згенеровані ШІ фото з віцепрезиденткою США та своєю суперницею Камалою Гарріс, на якому вона виступає на “комуністичному мітингу”.

Щобільше, Трамп також опублікував фейкове відео, на якому він танцює з Ілоном Маском.

У виданні зазначають, що Трамп регулярно пропагує брехню та теорії змов, відтак публікації фейкових матеріалів ще більше плутають інформаційне поле навколо президентських виборів у США.

  Митрополит Онуфрій з нагоди Дня пам’яти жертв Голодоморів звернувся до прибічників церкви. У своєму монолозі священнослужитель жодного разу не згадав про головну причину голоду – Росії та радянського режиму. 

Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.

У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.