В липні Індія обігнала Китай і стала найбільшим покупцем нафти в Росії

Джерело: Reuters

Згідно з даними про імпорт, у липні Індія випередила Китай як найбільший у світі імпортер російської нафти, оскільки китайські нафтопереробники купували менше через нижчу норму прибутку від виробництва пального.

Російська сира нафта склала рекордні 44% від загального імпорту Індії минулого місяця, збільшившись до рекордних 2,07 млн ​​барелів на день (б/д), що на 4,2% вище, ніж у червні, і на 12% більше, ніж рік тому.

Згідно з даними китайської митниці, це перевищило липневий імпорт Китаєм нафти з Росії обсягом 1,76 млн б/д через трубопроводи та транспортування.

“Потреба Індії в російській нафті зростатиме, якщо не буде подальшого посилення санкцій”, – заявило джерело в індійській нафтопереробній компанії.

Ірак є другим за обсягами постачальником нафти в Індію, за ним йдуть Саудівська Аравія та Об’єднані Арабські Емірати.

Російські війська обстріляли Краматорськ на Донеччині, в результаті чого троє людей отримали поранення.

Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.

Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.

14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.