Юристи UAnimals подали заяву до поліції через коня, який знепритомнів у центрі Львова

Джерело: UAnimals в Інстаграмі 

Юристи UAnimals подали заяву до поліції через жорстоке поводження з конем, який знепритомнів у центрі Львова. Організація звернулася до Львівської міської ради з проханням обмежити або повністю заборонити каретний бізнес у місті.

Інцидент стався 26 серпня на проспекті Свободи, де кінь, що працював у кареті, раптово знепритомнів під час роботи. Жінка, яка керувала конем, спробувала привести його до тями. Вже за кілька хвилин тварину, якій стало погано, знову змусили возити пасажирів.

Скриншот з відео

Після розголосу цієї події UAnimals встановила контакт із заступником міського голови Львова Андрієм Москаленком, і вони домовилися про спільну зустріч для обговорення цього випадку та майбутніх кроків. UAnimals наполягає на тому, що експлуатація коней у каретах для розваг є жорстоким пережитком минулого і повинна бути заборонена в сучасному місті.

Водночас підприємство “Каретний двір”, яке організовує кінні прогулянки, заперечило звинувачення та заявило, що кінь лише заплутався в упряжі, а всі їхні тварини отримують належний догляд, їжу та воду.

27 серпня у Львівській міській раді відбудеться засідання спеціальної робочої групи для розгляду цього інциденту, а остаточне рішення щодо подальшого існування каретного бізнесу у Львові прийматиме міська влада.

Найменше лелеченя з родини Одарки та Грицика, на ім’я Катруся, опинилося поза межами гнізда. Лелека Грицик виніс його на землю, однак пташеня вдалося вчасно помітити й врятувати.

У п’ятницю, 23 травня, Гарвардський університет подав до суду на адміністрацію Трампа через раптову заборону на приймання іноземних студентів.

Президент США Дональд Трамп заявив, що компанія Apple має виробляти й збирати iPhone безпосередньо у Сполучених Штатах. В іншому разі компанію зобов’яжуть сплачувати мито щонайменше у розмірі 25%.

В п’ятницю, 23 травня, Україна та Сполучені Штати завершили всі процедури для запуску Фонду реконструкції в межах угоди про надра.

Україна та Росія провели перший етап масштабного обміну полоненими за домовленістю у форматі “1000 на 1000”. Додому повернулися 270 українських захисників та 120 цивільних.