Дебати між Гарріс і Трампом опинилися під загрозою через суперечки щодо мікрофона

Джерело: Reuters

Перші дебати між головними кандидатами у президенти США від демократів Камалою Гарріс та республіканців Дональдом Трампом, організовані телеканалом ABC 10 вересня, опинилися під загрозою зриву через суперечку обох кампаній щодо мікрофона.

Зокрема, кампанія віцепрезидентки Гарріс відкинула твердження Трампа про те, що обидві сторони домовилися про режим вимкнутих мікрофонів, коли інший кандидат у президенти говорить, під час президентських дебатів 10 вересня, і додали, що це питання залишається предметом поточної розмови з телеканалом ABC.

У вівторок Трамп сказав, що угоди досягнуто, і що правила дебатів наступного місяця будуть такими ж, як і під час дебатів CNN 27 червня, які він мав із президентом Джо Байденом.

Раніше кампанії обох кандидатів посперечалися через попередньо узгоджені дебати, коли команда віцепрезидентки прагнула повернутися до “увесь час включених мікрофонів”, а Трамп погрожував повністю відмовитися від дебатів, припустивши, що телеканал був упереджений.

Зазначається, що режим включених мікрофонів може допомогти або зашкодити політичним кандидатам, передаючи слова самих політиків, які іноді не були призначені для громадськості.

За два роки органи прокуратури в Росії скасували реабілітацію понад чотирьох тисяч жертв сталінських репресій.

ДСНС спільно з партнерами створили мобільну гру “Рятівничок”, що навчає дітей, віком від 6 до 12 років, важливих правил пожежної безпеки і тим самим розповідає, як діяти під час різних надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути у реальному житті.

Журналісти “Схем” оприлюднили супутникові знімки Planet Labs від 18 вересня об 11:30 за київським часом, на яких видно масштабне задимлення на території військової частини №11777. Саме ця частина відповідає за склад Головного ракетно-артилерійського управління міністерства оборони РФ.

Російське військове командування перекинуло кораблі Чорноморського флоту з Новоросійська через загрозу ударів далекобійними ракетами з боку Збройних сил України.

Урожай пшениці у 2024 році склав близько 22 млн тонн. Тоді як внутрішнє споживання становить близько 6 млн тонн.