В Японії автори манги Black Jack використають ШІ для створення сюжету

Джерело: Kyodo.
Японські манґаку планують створити продовження манги Black Jack Макото Тедзуки завдяки ШІ. Нейромережа генеруватиме розвиток сюжету, дизайн персонажів і діалоги.
Нещодавно у Токіо випустили новий епізод, який створили за допомогою ШІ. Проєкт вирішили запустити для того, аби навчити нейромережу враховувати попередній сюжет та запам’ятовувати персонажів манги. Випуск представили у журналі коміксів “Shukan Shonen Champion”, який показував серію Black Jack з 1973 по 1983 рік.
Манґаку поки що не впевнені, чи можна покладатися на ШІ для створення кінцевого продукту, аби це задовольнило потребу читачів. Автори японських коміксів стурбовані потенціалом ШІ стосовно порушення авторських прав. Причиною є те, що генеративні технології навчаються з використанням величезних обсягів даних з інтернету.
“Наприклад, я думаю, можливо, що штучний інтелект згенерує зображення, яке буде надто чітким і точним, і творцю потрібно буде налаштувати його, щоб додати певну глибину та неоднозначність”, – вважає Макото Тедзука.
Син японського манґака Осаму Тедзука та організатор проєкту Макото Тедзука заявили, що ШІ все одно не дасть остаточного продукту, який перевершить оригінальну роботу його батька.
- Шанувальники культового аніме “Наруто” цієї осені отримають чотири нові епізоди. На святкуванні 20-річчя аніме, заснованого на знаменитій однойменній манзі, епізоди доповнять сюжетну лінію оригінального серіалу.
Зранку 11 липня російські війська з артилерії обстріляли заклад охорони здоровʼя у Білозерці, що на Херсонщині. Пошкоджено будівлю медзакладу, постраждав пацієнт та двоє працівників.
Міністр міграції Швеції Юган Форсселл заявив, що “шокований і наляканий” крайньо правим активізмом свого сина-підлітка.
Посол України в Туреччині Наріман Джелялов подарував президенту Реджепу Таїпу Ердогану керамічний “Dostluk Kalkanı” (“Щит дружби”).
В ніч на 11 липня російські війська пошкодили три медичні заклади на Харківщині: пологовий будинок, стоматологічну поліклініку та міську лікарню.
Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.