В Африці вирішили вбити 200 слонів, аби забезпечити населення їжею

Джерело: The Guardian

У Зімбабве планують вбити 200 слонів через засуху, що призвела до нестачі продовольства для населення.

Міністр довкілля країни заявив, що у Зімбабве “більше слонів, ніж було потрібно”, додавши, що уряд доручив Управлінню парків і дикої природи Зімбабве (ZimParks) розпочати процес.

За словами генерального директора ZimParks Фултона Мангванья, на 200 слонів полюватимуть у тих районах, де вони зіштовхнулися з людьми, включаючи Хванге, де знаходиться найбільший природний заповідник Зімбабве.

У Зімбабве проживає приблизно 100 000 слонів – це друга за чисельністю популяція у світі після Ботсвани.

За даними ZimParks, завдяки зусиллям щодо збереження, Хванге є домом для 65 000 тварин. Зімбабве востаннє полювало на слонів у 1988 році.

Зімбабве та Намібія входять до групи країн на півдні Африки, котрі оголосили надзвичайний стан через посуху.

Згідно з оцінками ООН, близько 42% зімбабвійців живуть у бідності, і влада каже, що близько 6 мільйонів потребуватимуть продовольчої допомоги під час неврожайного сезону з листопада по березень.

Раніше ми повідомляли, що Намібія планує знищити понад 700 диких тварин, зокрема слонів, зебр та бегемотів, для надання м’яса населенню, яке страждає від продовольчої кризи через найгіршу посуху за останні 100 років.

Додамо, через висихання водойм у найбільшому національному парку Зімбабве на півдні африканського континенту загинуло щонайменше 100 слонів.

Читайте також: В Африці зростає рівень смертності слонів: The Guardian назвало причину

Капітал Ілона Маска досяг максимуму в 347,8 мільярда доларів у п’ятницю після зростання акцій Tesla Inc. Тепер стартап зі штучного інтелекту xAI вартує 50 млрд доларів.

Новообраний президент США  Дональд Трамп впевнений у силі екрана. Процес його відбору концентрується на людях, які вміють захистити його в таких високих ставках, бойових умовах, які визначають сучасні ЗМІ. 

Щороку в четверту суботу листопада українці згадують трагічні події минулого, вшановуючи пам’ять мільйонів жертв Голодоморів….

Унаслідок російських контратак, Україна втратила більш як 40% територій в Курській області Росії, захоплених під час операції у серпні.

Ідея вшанування пам’яті жертв Голодомору через символічне запалення свічок належить американському історику Джеймсу Мейсу, досліднику…