Прага забороняє організовані нічні походи по пабах, щоб привабити «культурніших» туристів
Джерело: The Guardian
Міська рада Праги, столиці Чехії, заборонила нічні походи по пабах, організовані туристичними агенціями, щоб залучити “культурніших” туристів. Утім, кожен турист все ще зможе самотужки піти до пабу.
Заступник мера Зденек Гриб оголосив про заборону.
“Неможливо буде проводити екскурсії з 10 вечора до 6 ранку”, – додав він.
Іржі Поспішил, інший заступник мера, сказав, що мерія Праги “шукає культурнішого, заможного туриста… а не того, хто приїжджає на короткий час тільки для того, щоб напитися”.
Іноземні любителі пива роками сприяють тому, що Чеська Республіка утримує позицію найбільш питущої нації у світі. Так, у 2023 році в Чехії випито 128 літрів пива на душу населення.
Вацлав Старек, голова Чеської асоціації готелів і ресторанів, підтримав рішення мерії.
“Поїздки до центру в пошуках пива були проблемою для місцевих жителів і для інших туристів. Я не думаю, що це зашкодить нашим продажам. Нікому не буде заборонено ходити в паб, але ці нічні організовані походи по пабах … не є чимось, що нам потрібно”, – сказав він.
- З 1 жовтня туристам у Новій Зеландії доведеться сплачувати значно вищий збір на охорону природи та туризм (IVL). Цей збір збільшиться з 35 до 100 новозеландських доларів, що еквівалентно 62 доларам США. Підвищення торкнеться тих, хто планує відвідати озера, гори, велосипедні доріжки та виноробні регіони країни.
- Італія планує суттєво підвищити туристичні податки, щоб допомогти містам з обмеженим бюджетом і контролювати вплив туризму. Асоціації готельної та туристичної індустрії протестують проти плану, що передбачає до 25 євро за ніч у дорогих готелях.
- Міський радник Барселони Альберт Батль заявив про необхідність закриття або обмеження діяльності магазинів, які не приносять користі місту. Рішення хочуть ухвалити задля боротьби проти надмірного напливу туристів.
- Надмірний туризм, що підживлюється ослабленням місцевої валюти, нещодавно змусив ресторани Японії замислитися над створенням окремих цін для місцевих і туристів.
За роки повномасштабної війни 67 українських священників, пасторів та монахів стали жертвами вбивств або катувань з боку російських окупантів. 620 релігійних об’єктів було знищено, більшість із них християнські.
Президент Володимир Зеленський, після доповіді головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського, заявив, що так зване “великоднє перемир’я” Росії не поширюється на Курську та Бєлгородську області РФ, а також що обстріли на деяких інших фронтових напрямках не припинилися.
Увечері 19 квітня, після того, як Путін оголосив про так зване “великоднє перемир’я”, російські війська обстріляли кілька населених пунктів Херсонської області.
Після трьох років полону мати й син, Маргарита та Руслан Виноград, несподівано зустрілися під час сьогоднішнього обміну полоненими.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 19 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 107 бойових зіткнень.