Наступного року до сертифікації педагогів залучать вчителів англійської
Джерело: Освіта.ua
У 2025 році сертифікацію педагогічних працівників буде розширено на вчителів англійської мови.
Згідно з планом, сертифікацію зможуть пройти 1500 вчителів початкових класів, а також по 1000 вчителів української мови і літератури, математики, історії та громадянських дисциплін.
Вперше 500 вчителів англійської мови також матимуть можливість взяти участь у сертифікації.
Реєстрація для участі в сертифікації проходитиме з 23 грудня 2024 року до 9 січня 2025 року у два етапи.
Перший етап реєстрації відбудеться з 23 грудня до 6 січня, коли педагоги зможуть зареєструватися в межах визначеної кількості для кожної області.
У другому етапі, з 7 до 9 січня, учасники зможуть реєструватися на вільні місця в межах загальної граничної кількості, якщо вона не буде заповнена під час першого етапу.
- Рада директорів Світового банку схвалила фінансування на 415 мільйонів доларів за програмою “Підвищення доступності та стійкості освіти в умовах кризи в Україні” (LEARN).
- Заступниця міністра освіти і науки України Надія Кузьмичова в інтерв’ю “РБК-Україна” повідомила, що рівень знань українських підлітків відстає на два роки, що може негативно вплинути на розвиток країни.
До суду прокурори скерували обвинувальний акт стосовно російського музиканта, уродженця України за обвинуваченнями у колабораціонізмі, глорифікації ворога, публічних закликах до агресивної війни та зміни державних меж і устрою України, поєднаних з розпалюванням національної ворожнечі.
У Кропивницькому притулок для бездомних тварин “Щасливий пес” звернувся по допомогу через стихійне лихе, яке спричинило значні пошкодження на території та травмування тварин.
4 листопада глава Міноборони Рустем Умєров спільно з міністром національної оборони Литви Лаурінасом Кащюнасом підписали документ щодо співпраці у сфері оборонної промисловості, спрямований на посилення наших захисників на полі бою.
Іран планує завдати “комплексного” удару по Ізраїлю, під час якого будуть задіяні не лише ракети та дрони, а й регулярна армія, поінформували обізнані джерела.
4 листопада Генеральний секретар НАТО Марк Рютте на спільній пресконференції з канцлером Німеччини Олафом Шольцем повідомив, що німецька оборонна компанія Rheinmetall добудовує вже другий завод в Україні.