Путін навряд чи сяде за стіл переговорів з Україною, хто б не виграв вибори у США – CNN

Джерело: CNN

Російський лідер Володимир Путін, ймовірно, не сяде за стіл переговорів з Україною. Навряд чи на це вплинуть вибори у США.

Як очікується, в разі свого обрання кандидатка від демократів Камала Гарріс продовжить політику адміністрації теперішнього президента Джо Байдена, яка підтримувала Україну.

Займаючи кардинально іншу позицію, експрезидент Дональд Трамп припустив, що припинить підтримку військових зусиль Києва, та заявив, що може врегулювати війну “за один день”.

А умови мирного плану, висунутого його кандидатом у віцепрезиденти Дж. Д. Венсом, як зазначається, схожі на список побажань Путіна.

Згідно з повідомленням, американська політика перебуває на роздоріжжі, але це не обов’язково призведе до поворотного моменту у мирних переговорах.

Це тому, що ніщо не вказує на те, що Москва готова сісти за стіл переговорів, незалежно від того, хто опиниться наступним у Білому домі.

На думку аналітиків, масштаби війни також занадто великі для проведення простих переговорів між Москвою та Києвом. Вони стверджують, що це набагато ширший конфлікт між РФ та Заходом.

“Для Путіна Україна — це лише засіб досягнення мети, а мета — подальше обмеження впливу США у міжнародних справах”, – вважає науковий співробітник програми РФ та Євразії лондонського аналітичного центру Chatham House Джон Лоф.

6 листопада президент Франції Емманюель Макрон та Дональд Трамп висловили своє “бажання працювати над поверненням миру і стабільності” в умовах “великих нинішніх міжнародних криз” під час першої телефонної розмови після перемоги кандидата від Республіканської партії США.

Прикордонники відділу “Шибени” Чернівецького загону отримали інформацію про виявлення місцевими мешканцями тіла людини неподалік кордону з Румунією.

Правоохоронці розслідують 49 кримінальних проваджень за вбивство 124 українських військовополонених.

У селі Іщенка Великоолександрівської громади Херсонської області внаслідок детонації вибухівки постраждало подружжя.

Українські дрони-камікадзе, ймовірно, вперше з початку повномасштабного вторгнення, завдали ударів по російській Каспійській флотилії, спричинивши серйозні ушкодження.