Неодружені люди мають на 80% вищий ризик розвитку депресії, ніж одружені
Джерело: MedicalXpress
Дослідження, опубліковане в журналі Nature Human Behaviour, свідчить, що неодружені люди мають вищий ризик розвитку депресивних симптомів, порівняно з тими, хто перебуває у шлюбі.
Аналіз охопив понад 100 000 осіб із 7 країн (США, Великобританії, Мексики, Ірландії, Південної Кореї, Китаю та Індонезії).
Дослідження свідчить, що люди, які ніколи не були у шлюбі, мають на 79% вищий ризик депресії, ніж одружені. Розлучені – на 99%, а овдовілі – на 64% вищі ризики розвитку депресивних симптомів.
Ризик депресії серед неодружених був вищим у західних країнах (США, Великобританії, Ірландії) порівняно зі східними (Південній Кореї, Китаю, Індонезії).
Цей ризик також виявився вищим серед неодружених чоловіків порівняно з незаміжніми жінками.
Дослідники припускають, що шлюб може знижувати ризик депресії завдяки взаємній підтримці та більшій фінансовій стабільності.
Однак, дослідження обмежене, оскільки дані збиралися через самозвіти, а не клінічні діагнози депресії, і всі пари, які розглядалися, були гетеросексуальними.
- Результати дослідження, проведеного професором Яоюе Ху з Медичного університету Чунціна, свідчать, що жінки частіше звертаються по допомогу до антидепресантів після розриву стосунків із партнером, ніж чоловіки.
- Зниження сексуального бажання може бути симптомом депресії, однак, антидепресанти також можуть впливати на лібідо. Лікарі зазначають, що багато пацієнтів постають перед цією проблемою, проте все ж є способи боротися з побічними ефектами, не відмовляючись від лікування депресії.
- Результати нового дослідження свідчать, що використання технологій доповненої реальності (XR) може стати перспективним методом лікування тяжкого депресивного розладу.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.
Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.