Кілька призначенців Трампа отримали погрози – ЗМІ

Джерело: АР

Кілька призначенців на високі посади у новому кабінеті обраного президента США Дональда Трампа отримали погрози.

“Кілька кандидатів на посади в кабінеті президента Трампа, а також посадовців, призначених адміністрацією, стали жертвами насильницьких і “неамериканських” погроз їхньому життю, а також життю тих, хто живе з ними”, – заявила речниця перехідної команди Каролайн Левітт.

За її словами, це охоплювало різні дії – від повідомлень з погрозами вибуху до викликів поліції на адресу жертв під фальшивими приводами.

“У відповідь правоохоронні та інші органи швидко відреагували, щоб гарантувати безпеку тим, хто став мішенню. Президент Трамп і вся перехідна команда вдячні за їхні швидкі дії”, – зауважила Левітт.

Як розповіли у виданні, серед осіб, які зазнали погроз, стали конгресвумен Еліз Стефанік, обрана Трампом наступним послом при ООН; Метт Гетц, який подавався на посаду генпрокурора; колишній конгресмен Лі Зелдін, який має очолити Агентство з охорони навколишнього середовища.

Закон про підвищення податків набуде чинності вже завтра, 29 листопада, повідомив голова комітету з питань фінансів Данило Гетманцев.

Результати дослідження засвідчили, що вітамін D сприяє зменшенню вираженості симптомів сезонного афективного розладу.

   Художниця-монументалістка, дисидентка, правозахисниця, Алла Горська народжена у Ялті. Опанувала українську мову, як нову рідну, творила та протестувала. А зі шпигунів вона сміялася, але одного вечора не повернулася додому.

Протягом двох років повномасштабна війна РФ проти України точиться метр за метром, залитим кров’ю. Нині ситуація наближається до кардинальних змін. Однією з причин є те, що стрімке просування Росії виявило серйозні недоліки в живій силі та моральному стані, що зрештою може призвести до прориву українських оборонних ліній. Ще одна причина різкого повороту подій – наміри Дональда Трампа, котрий, як майбутній президент, прагнутиме якнайшвидшого завершення бойових дій.

Китайські правоохоронці затримали громадянську журналістку Чжан Чжань, яка в травні вийшла з в’язниці після чотирьох років за ґратами за репортажі про спалах COVID-19 у місті Ухань, де у грудні 2019 року вперше виявили вірус.