Netflix опублікував короткий тизер до третього сезону серіалу «Гри в кальмара»

Джерело: Netflix у соцмережі Х та Deadline

Стримінгова платформа Netflix опублікувала 16-секундний тизер до третього сезону популярного південнокорейського серіалу “Гра в кальмара” (Squid Game), який має вийти у 2025 році.

“Усі привітайте Чул-су. «Squid Game 3» вийде у 2025 році”, – йшлося у дописі.

У тизері показали трьох нових учасників у пронумерованих спортивних костюмах, які виходять на арену. На ній –  гігантська лялька, яка виголошує “Червоне світло, зелене світло”, стоячи спиною до гравців. Згодом вона повертається до камери, а на іншому боці залізничної колії з’являється нова лялька-хлопчик, який дивиться на неї.

Другий сезон серіалу, що складається з семи епізодів, вийшов 26 грудня та набрав 68 мільйонів переглядів за перші три дні. Він встановив новий рекорд, дебютувавши на першому місці в усіх 93 країнах, де доступний Netflix. Вперше серіал одночасно досяг вершини рейтингів у такій кількості регіонів. Він охопив аудиторію від США до Кенії, Оману, Таїланду та Кіпру.

Третій сезон стане останнім у цій серії, проте точна дата його прем’єри поки що невідома.

В Японії американський турист у стані алкогольного сп’яніння проник до старовинного храму Сьоден Ейген-ін у Кіото та завдав шкоди історичній споруді, якій понад сім століть.

Весільна сукня нареченої Джеффа Безоса Лорен Санчес, яку до останнього тримали в таємниці, виявилась роботою модного дому Dolce & Gabbana. Дизайнери створили вбрання з високим коміром, оздоблене 180 ґудзиками з шовкового шифону. Це офіційно підтвердили в модному домі, представивши образ як “втілення елегантності з італійським акцентом”.

Уранці 28 червня до Києва прибув Президент Польщі Анджей Дуда. Про це повідомив заступник голови Офісу Президента, очільник МЗС Андрій Сибіга.

Шість громадян США затримали в Південній Кореї за спробу відправити до Північної Кореї 1600 пластикових пляшок, наповнених рисом, мініатюрними Бібліями, однодоларовими купюрами та USB-флешками. Інцидент стався на острові Кванхва, що розташований поблизу кордону з КНДР.

Після гучного анонсу Trump Mobile та золотого смартфона T1, який нібито мав бути “виготовлений у США”, сайт компанії більше не містить жодних згадок про американське походження пристрою. Замість прямої обіцянки тепер фігурують розмиті формулювання на кшталт “створений з урахуванням американських цінностей” та “за участі американських рук”.