В Міноборони підготували одразу кілька варіантів законопроєкту про демобілізацію
Джерело: Укрінформ
Міноборони напрацювало 3 варіанти законопроєкту про демобілізацію.
Водночас народний депутат, член комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко зауважив, що жоден з цих законопроєктів не містить безпосередньо термін “демобілізація”.
“Автори передбачають в ньому ротацію, лікування, які мають достатньо довготривалі терміни: три-чотири-п’ять місяців”, – повідомив Федієнко.
Політик також розповів, що наразі Міноборони напрацювало три версії законопроєкту, поки жоден з них не потрапив до комітету на обговорення.
“Не дивлячись на те, що керівництво Міністерства оборони зазначило, що їм потрібно ще три місяці на розробку чи удосконалення певних механізмів, ми чекаємо від уряду надходження законопроєкту до парламенту. Нагадаю, що Кабмін мав подати цей документ вже давно, згідно з діючим законодавством ще до 18 грудня 2024 року. Аби якимось чином пришвидшити цей процес, ми, парламентарії, намагаємося їх стимулювати”, – зауважив Федієнко.
- Заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк розповів, що законопроєкт про демобілізацію вже розробили, але передати його до Верховної Ради поки не можуть.
Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала до суду на мільярдера та винахідника Ілона Маска. Його підозрюють у неналежному повідомлені даних про володіння платформою X.
У Південній Кореї затримали президента Юн Сук Йоля після того, як йому оголосили імпічмент у зв’язку зі справою про запровадження воєнного стану.
Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що російські окупанти почали створювати у місті кадетські класи.
Компанія Meta повідомила, що звільнить близько 5% своїх працівників, які “найменш ефективні”. Замінити їх планують до кінця року.
Триває 1057-ма доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 812 тисяч осіб.