В Міноборони підготували одразу кілька варіантів законопроєкту про демобілізацію

Джерело: Укрінформ

Міноборони напрацювало 3 варіанти законопроєкту про демобілізацію.

Водночас народний депутат, член комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко зауважив, що жоден з цих законопроєктів не містить безпосередньо термін “демобілізація”.

“Автори передбачають в ньому ротацію, лікування, які мають достатньо довготривалі терміни: три-чотири-п’ять місяців”, – повідомив Федієнко.

Політик також розповів, що наразі Міноборони напрацювало три версії законопроєкту, поки жоден з них не потрапив до комітету на обговорення.

“Не дивлячись на те, що керівництво Міністерства оборони зазначило, що їм потрібно ще три місяці на розробку чи удосконалення певних механізмів, ми чекаємо від уряду надходження законопроєкту до парламенту. Нагадаю, що Кабмін мав подати цей документ вже давно, згідно з діючим законодавством ще до 18 грудня 2024 року. Аби якимось чином пришвидшити цей процес, ми, парламентарії, намагаємося їх стимулювати”, – зауважив Федієнко.

Міністр оборони США Піт Гегсет віддав розпорядження про переобладнання кімнати поруч із залом для брифінгів Пентагону під гримерку для підготовки до телевізійних виступів.

Вікторія Кравченко, матір 12-річного хлопчика з аутизмом, розповіла, що дитяча письменниця Леся Воронина назвала її сина “істотою, яка привертає до себе увагу” під час презентації книжок у Києві.

25 квітня Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великій Британії та Північній Ірландії, колишній Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний виступив на Форумі оборонних технологій Україна – Велика Британія, організованому Королівським інститутом об’єднаних служб (RUSI).

OpenAI був би зацікавлений у покупці браузера Google Chrome, якщо федеральний суд вирішить його відокремити.

TikTok запускає виборчий центр для боротьби з дезінформацією напередодні повторних президентських виборів у Румунії.