У застосунку «Резерв+» запустили бета-тестування електронного направлення на ВЛК
Джерело: Міністерство оборони України
У застосунку “Резерв+” запустили бета-тестування електронного направлення на військово-лікарську комісію (ВЛК).
“Сьогодні військовозобов’язані змушені отримувати паперові направлення в ТЦК, витрачаючи час у чергах. Завдяки реформі цей процес стане значно простішим і зручнішим”, – заявили в Міноборони.
Бета-тестування запустили, щоб перевірити роботу нового сервісу разом із користувачами “Резерв+” і вдосконалити його до повноцінного запуску.
Найпершими направлення зможуть згенерувати ті громадяни, як самі бажають пройти ВЛК. Але згодом це зможуть і ті, хто отримав паперову повістку на проходження ВЛК.
Щоб скористатись новим сервісом користувач має надіслати запит через “Резерв+”, його підтвердить керівник ТЦК, після чого користувач отримає сповіщення із всією необхідною інформацією: номер реєстрації направлення, адреса медзакладу, підпис керівника ТЦК.
“Наступним кроком стане інтеграція інформаційних систем Міноборони та МОЗ. Вже з осені 2025 року в Резерв+ можна буде самостійно обрати медичний заклад, який має контракт із НСЗУ, для проходження огляду на придатність”, – додали в міністерстві.
- Понад 36 000 українців відгукнулися на вакансії в Силах оборони через застосунок “Резерв+” з моменту запуску сервісу.
- У мобільному застосунку “Резерв+” знову доступна послуга оформлення електронних відстрочок від мобілізації для певних категорій громадян. Вона була тимчасово недоступна через атаку на державні реєстри, яка вплинула на роботу системи.
Міністерка економіки Юлія Свириденко повідомила, що українська делегація підтвердила свою позицію щодо мирного врегулювання війни під час зустрічі з партнерами в Лондоні.
Фотограф і еколог університету Північної Аризони Хосе Мартінес-Фонсека робить знімки дикої природи. Зокрема, він фотографує кажанів з усього світу.
Головний рабин України Моше Асман повідомив про перший візит до України Бена Шапіро – американського журналіста та блогера американо-єврейського походження.
Європейська комісія наклала штрафи на компанії Meta та Apple у розмірі 200 та 500 мільйонів євро відповідно за порушення положень Закону про цифрові ринки (DMA).
У Марганці на Дніпропетровщині зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки російського дрона-камікадзе на автобус.