Сили оборони повторно уразили НПЗ у російській Рязані

Джерело: Генштаб

26 січня Генштаб підтвердив, що підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України спільно з Головним управлінням розвідки Міноборони повторно уразили об’єкти “Рязанської нафтопереробної компанії”, яка задіяна у забезпеченні російської армії.

Так, в районі цілі зафіксовано вибухи та пожежу.

Рязанський нафтопереробний завод входить в четвірку найбільших НПЗ російської федерації. Підприємство, зокрема, виробляє дизельне пальне та реактивне паливо ТС-1.

Також нещодавно ракетні війська уразили передовий пункт управління (оперативна група Тихоокеанського флоту) у районі населеного пункту Корєнєво Курської області РФ.

Наразі уточнюються результати та масштаби пошкоджень.

Бойова робота по пунктах управління ворога та важливих об’єктах, задіяних у забезпеченні армії російських агресорів, триватиме, — запевнили у Генштабі.

Додамо, раніше у Генштабі повідомили про ураження Силами оборони низки ворожих об’єктів. Зокрема вже вдруге за тиждень Сили спеціальних операцій ЗСУ атакували нафтобазу “Ліскінська” у Воронезькій області РФ. Другу атаку здійснено у ніч на 21 січня.

Окрім цього, Сили безпілотних систем та Сили спецоперацій ЗСУ завдали удару по інфраструктурі АО “Смоленський авіаційний завод” у Смоленській області РФ, де модернізують та виготовляють бойові літаки. Вибухи зафіксовано на території авіазаводу.

Також українські воїни вразили командний пункт 29-ї загальновійськової армії РФ на території тимчасово окупованої Волновахи (Донеччина).

Раніше Сили безпілотних систем ЗСУ підтвердили удар по Брянському хімзаводу.

Українські енергетики продовжують проводити безпрецедентну в історії ремонтну кампанію на пошкоджених ворожими атаками об’єктах енергетичної інфраструктури, повідомив заступник міністра енергетики України Микола Колісник.

Агентства з розшуку та менеджменту активів, у межах запиту правоохоронного органу, провело заходи з виявлення та розшуку активів колишнього народного депутата України — проросійського олігарха. Ця особа, причетна до пособництва країні-агресору, наразі переховується за кордоном, але продовжує здійснювати інформаційний вплив, спрямований на підрив суверенітету України.

28 січня президент Володимир Зеленський прокоментував погрози прем’єра Словаччини Роберта Фіцо щодо блокування всієї допомоги від ЄС через заборону транзиту російського газу. Глава Української держави вказав зокрема на розв’язання питання енергоносіїв шляхом постачання американського LNG до Європи.

У Генеральному штабу ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом  на 22:00 28 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.

28 січня парламент Італії підтримав продовження постачання озброєння Україні до 31 грудня 2025 року.