213 БпЛА та сім ракет: деталі нічної атаки РФ по Україні
Джерело: Повітряні сили ЗСУ
Вночі 25 лютого (з вечора 24 лютого) російські окупаційні війська випустили по Україні понад дві сотні засобів повітряної атаки.
Загалом ворог застосував 213 БпЛА – “шахед” та інших типів – випущених з Орла, Курська, Брянська та Приморсько-Ахтарська (РФ), та сім крилатих ракет Х-101 з літаків стратегічної авіації Ту-95МС.
Силами і засобами ППО збито шість ворожих ракет і 133 безпілотники у Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській, Миколаївській та Дніпропетровській областях.
Внаслідок ворожої атаки постраждали Київщина та Житомирщина.
Ще 79 БпЛА локаційно втрачені без негативних наслідків.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
- Унаслідок атаки російських БпЛА вночі 25 лютого, у Київській області постраждала жінка.
Косатки, одні з найрозумніших морських істот, виявили дивну й досі не пояснену поведінку – вони приносять людям “подарунки” у вигляді їжі. Про це розповів морський біолог Джаред Тауерс, який зафіксував кілька подібних випадків у прибережних водах Канади.
Президент Володимир Зеленський заявив, що очікує наступного тижня розблокування закону про множинне громадянство – за його словами, він готовий підписати документ одразу після цього.
Акторка Кортні Кокс, відома за роллю Моніки в серіалі “Друзі”, опублікувала у соцмережах відео, в якому з гумором показала серію своїх “нікому не потрібних селфі”. У ролику – не глянцеві знімки, а кадри з алергією, почервонінням, прищами та моментами з повсякденного життя.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зустрівся з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у прибережному місті Вонсан. Під час зустрічі він охарактеризував стосунки між країнами як “непереможне бойове братерство”, повідомило МЗС Росії.
Компанія Google додала до свого додатка Gemini AI функцію, яка дозволяє створювати відео зі статичних зображень. Тепер користувачі, які мають платну підписку, можуть завантажити фото, додати текстовий опис – і отримати 8-секундне відео. Інструмент працює на базі генератора Veo 3 і вже встиг стати популярним серед тих, хто хоче анімувати старі світлини, вигадати фантастичні сцени або змонтувати короткі візуальні історії з кількох частин.