Мільйони громадян в ЄС досі не можуть дозволити собі підключення до Інтернету
Джерело: Euronews
Сьогодні, 1 серпня, Євростат опублікував нові дані, які свідчать про те, що минулого року мільйони громадян ЄС не могли дозволити собі підключення до Інтернету.
Близько 2,4% із 450 мільйонів жителів Європейського Союзу не могли дозволити собі підключення до Інтернету у 2022 році.
Обнадійливим є те, що цей показник – на 0,3% нижчий, ніж у попередньому році.
Частка населення, яке перебуває під загрозою бідності, та не може дозволити собі підключення до Інтернету, значно відрізняється в країнах ЄС.
У Румунії у 2022 році кожен четвертий із тих, хто перебуває на межі бідності, не міг дозволити собі підключення до Інтернету, а в Болгарії (20,5%) та в Угорщині (16,5%) також зафіксовано високі частки. Найнижчі частки таких осіб зареєстровано в Данії та Фінляндії (обидві по 1,0%), за ними йдуть Кіпр і Люксембург (обидва по 1,5%).
Люди, яким загрожує бідність, – це ті, чий дохід нижчий за 60% від медіани по країні.
Результати показують, що доступ до Інтернету залишається проблемою для більш уразливих соціальних груп у ЄС, а доступність є основною перешкодою.
Загалом у 2022 році частка домогосподарств ЄС, які мають доступ до Інтернету, зросла до 93% проти 72% у 2011 році.
- Міністерство оборони США уклало угоду з компанією SpaceX про закупівлю для України терміналів та послуг Starlink, які засновник компанії Ілон Маск не зможе відключати.
- У Норвегії соціальним мережам Facebook та Instagram тимчасово заборонять відстежувати дії користувачів в Інтернеті для надсилання їм таргетованої реклами.
Колишнього нардепа Олексія Кучера обрали головою наглядової ради держкомпанії “Ліси України”.
2 квітня президент США Дональд Трамп запровадив надзвичайний економічний стан, надавши собі широкі повноваження для встановлення мит.
Служба зовнішньої розвідки України фіксує перехід у гостру фазу ворожої інформаційної операції, яку веде РФ проти України. Зауважується, що мета – ліквідувати українську державність не на полі бою, а “у головах людей”: через делегітимізацію української влади, знецінення демократичних інституцій та нав’язування зовнішнього політичного сценарію з ознаками контрольованої капітуляції.
Президент США Дональд Трамп 2 квітня повідомив, що запроваджує взаємні мита на товари з усіх країн у 10%.
Глава Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що у межах Bring Kids Back UA вдалося повернути ще одинадцятьох дітей з тимчасово окупованих територій та території РФ.