Жінку, яка в жовтні пошкодила могили військових у Львові, помістили в психлікарню

Джерело: Суспільне Львів

48-річну жінку, що в жовтні 2024 року пошкодила могили українських військовослужбовців у Львові, примусово помістили в психіатричну лікарню.

Як ідеться у матеріалах справи, 20 жовтня 2024 року близько о 03:00 фігурантка пошкодила 39 пам’ятників загиблим на війні з Росією військовослужбовцям. Жінка “вчинила суспільно небезпечне діяння в стані неосудності та продовжує хворіти на психічну хворобу, яка позбавляє її можливості усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними”.

Фото: Telegram-канал “Львівич | Новини”

Фото: Telegram-канал “Львівич | Новини”

Фото: Telegram-канал “Львівич | Новини”

Фото: Telegram-канал “Львівич | Новини”

Згідно з висновком судово-психіатричної експертизи, яку провели в лютому цього року, жінка має хронічні психічні розлади.

Суд примусово помістив фігурантку в психіатричний заклад — обласну клінічну психіатричну лікарню в селі Орлівка Рівненської області.

Вдень 23 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Є жертва та постраждалі.

Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.

У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.

Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.