Внаслідок російського обстрілу у Харкові зросла кількість загиблих до двох осіб
Джерело: Ігор Терехов/Telegram
Внаслідок чергового російського обстрілу у Харкові збільшилася кількість загиблих та постраждалих осіб.
32 постраждалих на цю хвилину. Двоє загиблих, — повідомив мер міста Ігор Терехов.
Терехов додав, що ще троє осіб можуть перебувати під завалами.
Наразі триває пошуково-рятувальна операція, поінформував голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Також внаслідок ворожого удару зайнявся дах багатоповерхівки на площі 500 м кв, загорання семи авто та двох квартир на загальній площі 70 м кв.
Зауважимо, пізно ввечері російські війська вдарили по Харкову безпілотниками. Ворог завдав удару по Новобаварському районі.
Додамо, уночі 2 квітня військ РФ завдали масованого удару безпілотниками по Харкову. У місті руйнування, не обійшлось без постраждалих.
- Зауважимо, ввечері 26 березня російські війська здійснили масований обстріл Харкова. У місті виникло кілька пожеж, низка пошкоджень цивільної інфраструктури. Також відомо про щонайменше вісьмох постраждалих.
- Раніше під ворожою атакою у Харкові опинились Київський, Шевченківській та Новобаварський райони. В області було атаковано Харківський район.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.
Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.