Якість сумок Louis Vuitton, вироблених в Техасі, значно поступається іншим – Reuters

Джерело: Reuters
Шість років тому в американському штаті Техас в сільській місцевості відкрили фабрику з виготовлення дизайнерських сумок для Louis Vuitton, одного з найвідоміших світових брендів розкоші. Однак, якість продукції заводу поступається іншим виробництвам.
За словами джерел Reuters, які посилаються на внутрішні рейтинги компанії, фабрика постійно входить до числа найгірших у світі, “значно” відстаючи від інших об’єктів.
Проблеми заводу підкреслюють виклики для французького виробника предметів розкоші Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH), оскільки компанія намагається розширити своє виробництво у США, щоб уникнути тарифів президента США Дональда Трампа.
“Розгортання було важчим, ніж ми думали, це правда”, – сказав Людовік Пошар, промисловий директор Louis Vuitton.
Як розповіли Reuters троє колишніх працівників техаської фабрики, була проблема нестачі кваліфікованих працівників, здатних виробляти продукцію за стандартами якості бренду.
“Їм знадобилися роки, щоб почати виготовляти прості кишені сумочки Neverfull”, – сказало одне з джерел, маючи на увазі класичну сумку через плече Louis Vuitton.
Помилки, допущені під час розкрою, підготовки та складання, призвели до втрати до 40% шкіряних шкур, розповів колишній працівник, коли типовий рівень відходів у виробництві шкіряних виробів зазвичай становить 20%.
Кілька колишніх працівників розповіли Reuters, що для збільшення обсягів виробництва керівники зазвичай закривали очі на методи приховування дефектів, а в деяких випадках навіть заохочували їх.
Колишній керівник виробництва розповів, що Louis Vuitton в основному використовував техаський завод для менш складних моделей сумок, а найдорожчі вироби виробляв в інших місцях.
Робітники на цьому заводі виготовляють компоненти та цілі моделі сумок Louis Vuitton, такі як сумки Felice pochettes та Metis, з етикетками “Зроблено в США”. У дорогих бутиках ці вироби коштують від $1,500 до $3,000.
Працівники техаського підприємства отримують 17 доларів на годину, коли мінімальна заробітна плата в Техасі становить $7,25 на годину.
Разом з цим, працівники хитрують під час виробництва люксових товарів. Наприклад, можуть розплавляти матеріал, щоб приховати дірки чи інші дефекти зшивання.
Попри проблеми, LVMH планує перенести ще більше робочих місць до Техасу із заводу в Каліфорнії. Так, працівникам одного з двох каліфорнійських виробничих майданчиків повідомили, що його закриють у 2028 році, тому працівники можуть переїхати до Техасу або звільнитися.
- Технологічний гігант Apple зафрахтував вантажні рейси, щоб переправити 600 тонн iPhone (приблизно 1,5 мільйона одиниць) з Індії до США.
- Компанія Amazon скасувала замовлення на низку товарів з Китаю та інших азійських країн, згідно з документом, з яким ознайомився Bloomberg. Інформацію також підтвердили поінформовані джерела.
- Через різке зростання імпортних мит, американські рітейлери цьогоріч майже повністю зупинили закупівлі новорічних декорацій у Китаї, що ставить під загрозу святкове оздоблення у Сполучених Штатах і завдає удару по китайському експорту.
Пропозиція Келлога щодо розміщення миротворчих сил в Україні після закінчення війни викликала негативну реакцію Кремля.
13 квітня відзначають Міжнародний день подяки рослинам та Міжнародний день поінформованості про функціональні неврологічні розлади. Християни сьогодні згадують священномученика Артемона.
За даними синоптиків, у неділю, 13 квітня, в Україні збережеться суха та тепла погода.
Адміністрація Дональда Трампа активно працює над планом масових депортацій, прагнучи досягти цілі у мільйон депортованих іммігрантів протягом першого року президентства. Однак, співробітники імміграційної служби та аналітики все більш скептично ставляться до того, що адміністрація Трампа може депортувати таку кількість іммігрантів за один рік.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга наголосив, що питання про членство України в НАТО не повинно зніматися з порядку денного військово-політичного блоку, оскільки це важливо для забезпечення трансатлантичної безпеки. Він також додав, що Україна готова зробити свій внесок у разі вступу до Альянсу.