У Канаді закликали Amazon зняти з продажу товари із натяками на анексію

Джерело: Change.org

У Канаді зареєстрували петицію із закликом до компанії Amazon відмовитися від продажу товарів, які пропагують або натякають на можливість анексії Канади.

“Підписавши цю петицію, ми закликаємо Amazon – одного із найбільших роздрібних онлайн продавців – поважати суверенітет держав й утриматися від продажу образливих товарів, які опосередковано підтримують загрозливі ідеології”, – йдеться в тексті петиції.

За словами автора, громадяни Канади “почуваються глибоко зрадженими спробами президента США змусити нас стати 51-м штатом”.

“Постійні намагання президента Трампа анексувати нашу країну за допомогою економічної війни й перетворити нас на 51-й штат Америки, – це загроза, перед якою ми постаємо щодня, і на яку ми не погоджувалися. Він стверджує, що Канада – не держава без США. Товари, які продаються на Amazon і які привертають увагу або підтримують це твердження, не лише обурливі й аморальні, вони посилюють пряму загрозу для нашої демократії”, – вказано в заяві.

Згідно з повідомленням, доступні на платформі Amazon товари, які натякають на небажану інтеграцію Канади до США, “нагадують нам про загрозу, що нависає над нашим незалежним державництвом”.

“Це не просто особиста образа, а й привід для всенародного обурення. Хоча дехто може стверджувати, що ці продукти нешкідливі, навіть дотепні, вони ігнорують і применшують постійний економічний тероризм, якому протистоїть Канада. Для нас це не жарт. Це загроза нашій автономії та ідентичності як канадців”, – резюмував автор.

Петиція набрала майже 70000 голосів.

Міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс коментуючи ракетний удар РФ по Сумах на Вербну неділю попередив, що на Великодні свята ворог може завдати “жахливішої” атаки.

Скорочення поставок російської зброї на світовий ринок на 64% за останні п’ять років створило нові можливості для Індії. Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді прагне перетворити країну на глобальний центр виробництва не лише iPhone, але й зброї.

16 квітня народні обранці проголосували за продовження воєнного стану та мобілізації в Україні терміном ще на 90 днів.

Сполучені Штати розглядають можливість підвищення мит на імпорт товарів з Китаю зі 145% до 245%. Відповідну інформацію було оприлюднено у пресрелізі на офіційному сайті Білого дому.

Служба безпеки затримала дев’ятьох осіб, які за вказівками російських спецслужб готували теракти у східних та центральних областях України.