Стармер: Британія повинна скасувати закони про мову ворожнечі, або втратити угоду з Трампом
Джерело: Independent
Сер Кір Стармер заявив, що Велика Британія повинна скасувати закони про мову ворожнечі для захисту ЛГБТ+ спільноти, інакше вона ризикує втратити торговельну угоду з Дональдом Трампом.
Віцепрезидент США Джей-Ді Венс висловив упевненість, що є “хороші шанси” на укладення угоди, однак джерело, близьке до адміністрації Трампа, зауважило, що питання британських законів про мову ворожнечі “все ще є червоною лінією”.
Джерело Independent з Вашингтона зазначило, що Стармеру доведеться змінити свою позицію, скасувавши ці закони, щоб продовжити процес укладання угоди з Трампом.
Попередження було зроблено після того, як віцепрезидент США припустив, що угода між Великою Британією та США може бути на завершальній стадії, і зазначив, що Білий дім “дуже наполегливо працює” над нею.
Однак високопоставлений чиновник у Вашингтоні, який консультував адміністрацію, заявив, що він “одержимий падінням західної цивілізації”, зокрема через те, що, на його думку, свобода слова у Великій Британії знаходиться під загрозою. Він додав, що вимагатиме від лейбористського уряду скасування законів проти ненависницьких висловлювань, зокрема щодо ЛГБТ+ спільноти та інших меншин, як умови для будь-якої угоди.
Нещодавній виступ Венса в правому аналітичному центрі Heritage Foundation був наведений як приклад того, що його погляди на західну культуру та свободу слова безпосередньо впливають на процес укладання угоди.
“Немає свободи слова – немає угоди. Все дуже просто”, – заявило джерело у Вашингтоні.
Повідомляється, що Британія вже запропонувала відмовитися від запровадженого нею податку на цифрові послуги як частину укладення торговельної угоди. Натомість США вимагають скасування законів про мову ворожнечі, а також відмови від планів щодо нового закону про безпеку в Інтернеті.
-
Адміністрація президента США Дональда Трампа планує укласти 90 торговельних угод за 90 днів, на які було відтерміновано введення більшості американських мит.
-
Президент США Дональд Трамп оголосив про запровадження 90-денної паузи на нові торговельні мита, за винятком Китаю, для якого тарифи підвищуються до 125%.
-
Європейський Союз у відповідь на рішення США зупинити підвищення мит на іноземні товари, також зупинив дію своїх контрзаходів щодо Штатів.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 19 квітня. Станом на цей час загальна кількість бойових зіткнень становить 59.
Американський актор Лієв Шрайбер і фронтмен та засновник гурту Gogol Bordello Євген Гудзь у Нью-Йорку спекли великодні паски з борошна, яке зібрали на розмінованих полях на півночі Харківщини й експортували до США.
Німецькі урядовці блокують постачання Туреччині близько 30 винищувачів Eurofighter через арешт мера Стамбула Екрема Імамоглу — ключового політичного суперника президента Реджепа Таїпа Ердогана.
Речник Пентагону Шон Парнелл підтвердив скорочення місії військ США в Сирії.
Поліція затримала ще двох підлітків, причетних до побиття українського військового у Києві 18 квітня.